START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Orlęta Cup 2012 w Redzie
  15 marca 2012 14:15 - Piotr Łukaszewski [60]
  Dnia 10 marca na hali ZS nr 2 w Redzie klub MKS Orlęta Reda był organizatorem turnieju Orlęta Cup 2012.. Na zawody stawiło się 12 drużyn z Gdyni, Rumi, Redy, Gościcina, Wejherowa i Luzina.

  Rozgrywki grupowe jasno ukazały faworytów turnieju. Jak burza, tę fazę zawodów przeszły ekipy Orląt Reda (5 zwycięstw) i Cisowej Gdynia (4 zwycięstwa i remis). Do fazy półfinałowej awans uzyskały także Iskra Gdynia oraz Orkan Rumia. Bliskie awansu były także, grające bardzo atrakcyjny dla oka futbol, zawodniczki Sztormu Gdynia. Podopieczne Grzegorza Lewickiego jednak musiały uznać wyższość płci przeciwnej. Drużyny GKS Luzino, Orląt II Reda i Profanu także pokazały się z bardzo dobrej strony i być może przy sprzyjającym szczęściu zwojowałyby więcej tego dnia.

  W I pojedynku półfinałowym zmierzyły się drużyny Orląt i Orkanu. Zawzięci, grający z wielką determinacją rumianie wspierani przez rodziców i kibiców momentami stanowili duże wyzwanie dla będących tego dnia w wyśmienitej dyspozycji redzian. Jednak na bramki Nalepy, Odżgi, Liedtkego i Opielewicza odpowiedzieli tylko jedną. Orkanowi pozostało więc zagrać o miejsce trzecie. W drugim półfinale Cisowa Gdynia pokonała Iskrę 2:0 po bardzo wyrównanym pojedynku.

  W finale długo utrzymywał się wynik remisowy. W pewnym momencie jednak rozgrywane na jeden-dwa kontakty z piłką, szybkie ataki Orląt zaskutkowały golami. Redzianie po bramkach Nalepy, Liedtkego i Opielewicza zapewnili sobie ostateczny tryumf w turnieju i obronili tytuł sprzed roku.

  Nagrody najlepszym piłkarzom i drużynom wręczali: Prezes MKS Orlęta Reda Wacław Trocki, Wiceprezes Michał Trocki i Trener Orląt Konrad Wargin. Cieszy wysoka forma grających na Orlęta Cup 2012 drużyn. Sam turniej był niejako zamknięciem etapu "zimowego" i gry na hali. Już niebawem drużyny juniorskie rozpoczną zmagania ligowe.  info: Konrad Wargin


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.34

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel