START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Sparing Pogoń Lębork - Drutex Bytovia II Bytów 3:1
  12 marca 2012 13:04 - Piotr Łukaszewski [43]
  fot: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl
  Przy słonecznej pogodzie, na głównej płycie stadionu odbył się w niedzielne południe mecz sparingowy seniorów Pogoni z rezerwami piątoligowej Bytovii.. Była to dla lęborczan ostatnia gra przed pucharowym pojedynkiem ze Stolemem i ligowym pojedynkiem z Pomorzem. Wszystkie trzy gole dla Pogoni zdobyli zawodnicy pozyskani w przerwie zimowej.

  Wynik otworzył w 35 minucie Łukasz Basiński, który po rajdzie prawą stroną pokonał bramkarza Bytovii po podaniu Beyla. Tuż przed przerwą Markowski strzelił w boczną siatkę.

  W drugiej połowie, w 48 minucie, po strzale Gruchała, dobił Markowski, aż w końcu piłka doleciała do Stankiewicza, który trafił w dobrze dysponowanego bramkarza pierwszej Bytovii Mateusza Oszmańca. Minutę później w polu karnym faulowany był Witkowski. Sędzia boczny sygnalizował rzut karny, ale sędzia główny był innego zdania. W 57 minucie drugą bramkę meczu strzelił pozyskany z Murkamu Przodkowo Łukasz Beyl po podaniu od Markowskiego. Dziesięć minut później, jedynego gola dla gości zdobył Paraficz. Wynik końcowy ustalił Grzegorz Gruchała, który w 75 minucie z 20 metrów trafił w siatkę po rzucie wolnym bitym przez Ulanowskiego.

  Pogoń Lębork - Drutex Bytovia II Bytów 3:1 (1:0)
  Bramki: 1:0 Basiński (’35), 2:0 Beyl (‘57), 3:1 Paraficz ('67), 3:0 Gruchała (’75)
  Pogoń: Imianowski - Żmudzki B. (46 Stankiewicz), Godlewski, Jasiński, Ulanowski, Kołucki, Beyl, Witkowski (83 Haraszczuk), Basiński, Gruchała, Markowski

  Drutex Bytovia II: Oszmaniec - T. Cierson, P. Toczek, K. Król, S. Pufelski, A. Sabisz, M. Śmigiel, Ł. Chylewski, K. Paraficz, D. Neścior, A. Nascimento, B. Chojnacki, M. Stoltman. K. Pranczk, D. Fusiek, M. Maciejewski.  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.33

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel