START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Trzynasty Turniej Puckiej Ligi Baśki 2011/2012
05 marca 2012 12:14 - Piotr Łukaszewski [27]
Dnia 3 marca w Mechowie odbył się trzynasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2011/2012.. W turnieju wzięła udział rekordowa liczba 140 zawodników (w tym 5 kobiet) z 24 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Wojciecha Mudlaffa (OSP Gnieżdżewo) przed Bogdanem Somkowskim (PKA Gdynia) oraz Janem Zelewskim (Zdrada). Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz), zajmując wysokie V miejsce w klasyfikacji ogólnej. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna OSP Gnieżdżewo grająca w składzie: Wojciech Mudlaff, Tadeusz Dettlaff, Franciszek Kuchnowski, Jan Ellwart, Henryk Kohnke oraz Bronisław Manicki, przed drużyną Gran Krokowa oraz ekipą PKA Gdynia. Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej trzynastego turnieju
1. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) +258 pkt
2. Bogdan Somkowski (PKA Gdynia) +187 pkt
3. Jan Zelewski (ind. - Zdrada) +187 pkt
4. Bernard Boczyński (Iskra Połczyno) +182 pkt
5. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) +181 pkt
6. Piotr Radtke (Kłos II Werblinia) +170 pkt
7. Rafał Sahs (Młodzi) +165 pkt
8. Janusz Labudda (ind. - Starzyno) +160 pkt
9. Piotr Stodolny (Sokół Strzelno) +156 pkt
10. Juliusz Dominik (Kłos Werblinia) +155 pkt
11. Andrzej Brzozowski (Brzozaki Mechowo) +152 pkt
12. Andrzej Okólski (Strzecha Starzyno) +150 pkt
13. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) +148 pkt
14. Gertruda Lademan (Towarzystwo Rekowo) +144 pkt
15. Henryk Radtke (Kłos Werblinia) +138 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej trzynastego turnieju
1. OSP Gnieżdżewo +540 pkt
2. Gran Krokowa +478 pkt
3. PKA Gdynia +343 pkt
4. Brzozaki Mechowo +337 pkt
5. OSP Mrzezino +333 pkt
6. OSP Łebcz +290 pkt
7. Młodzi +262 pkt
8. FOX Gdynia +221 pkt
9. Strzecha Starzyno +209 pkt
10. Kłos Werblinia +183 pkt

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po trzynastu turniejach
1. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) 627 pkt
2. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) 584 pkt
3. Jan Jamrus (Rekowianie Rekowo) 512 pkt
4. Marian Matysiak (FOX Gdynia) 499 pkt
5. Henryk Szopa (Sokół Strzelno) 484 pkt
6. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) 483 pkt
7. Kazimierz Kowalewski (OSP Łebcz) 472 pkt
8. Józef Dettlaff (Brzozaki Mechowo) 469 pkt
9. Kazimierz Labudda (Strzecha Starzyno) 466 pkt
10. Paweł Kreft (Błyskawica Reda-Rekowo) 461 pkt
11. Andrzej Okólski (Strzecha Starzyno) 431 pkt
12. Dawid Palczykowski (Brzozaki Mechowo) 423 pkt
13. Władysław Darżnik (Towarzystwo Rekowo) 410 pkt
14. Zdzisław Bekisz (Asy Darzlubie) 403 pkt
15. Bogdan Somkowski (PKA Gdynia) 397 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej po trzynastu turniejach
1. FOX Gdynia 630 pkt
2. Strzecha Starzyno 580 pkt
3. Gran Krokowa 525 pkt
4. PKA Gdynia 520 pkt
5. Brzozaki Mechowo 515 pkt
6. OSP Gnieżdżewo 505 pkt
7. Sokół Strzelno 495 pkt
8. Emeryci Mrzezino 445 pkt
9. Kłos II Werblinia 430 pkt
10. Asy Darzlubie 425 pkt

Następny turniej Puckiej Ligi Baśki odbędzie w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie 17 marca (sobota) o godz. 17:00.



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.34

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel