START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Dwunasty Turniej Puckiej Ligi Baśki 2011/2012
21 lutego 2012 16:31 - Piotr Łukaszewski [37]
Dnia 18 lutego w Minkowicach odbył się dwunasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2011/2012.. W turnieju wzięło udział 124 zawodników z 22 drużyn. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Bernadetta Magulla (Gran Krokowa) zajmując 6 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Turniej zakończył się zwycięstwem Ryszarda Koziroga (Gran Krokowa) przed Kazimierzem Labuddą (Strzecha Starzyno) oraz Marianem Matysiakiem (FOX Gdynia). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Gran Krokowa grająca w składzie: Ryszard Koziróg, Bernadetta Magulla, Roman Liecau, Mariusz Kaźmierczak, Kazimierz Rohde oraz Andrzej Pipke, przed drużyną Strzecha Starzyno oraz ekipą FOX Gdynia. Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej dwunastego turnieju
1. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) +244 pkt
2. Kazimierz Labuda (Strzecha Starzyno) +235 pkt
3. Marian Matysiak (FOX Gdynia) +191 pkt
4. Mieczysław Balewski (FOX Gdynia) +176 pkt
5. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) +168 pkt
6. Bernadetta Magulla (Gran Krokowa) +167 pkt
7. Bronisław Manicki (OSP Gnieżdżewo) +166 pkt
8. Antoni Okulski (Strzecha Starzyno) +164 pkt
9. Tadeusz Kański (Remus Żelistrzewo) +164 pkt
10. Gerard Rathenow (PKA Gdynia) +159 pkt
11. Roman Liecau (Gran Krokowa) +152 pkt
12. Antoni Bigot (Emeryci Mrzezino) +143 pkt
13. Karol Sahs (Młodzi) +121 pkt
14. Paweł Białk (Młodzi) +117 pkt
15. Wojciech Malon (Towarzystwo Rekowo) +117 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej dwunastego turnieju
1. Gran Krokowa +545 pkt
2. Strzecha Starzyno +493 pkt
3. FOX Gdynia +411 pkt
4. OSP Gnieżdżewo +328 pkt
5. Młodzi +325 pkt
6. PKA Gdynia +304 pkt
7. Emeryci Mrzezino +206 pkt
8. Sokół Strzelno +162 pkt
9. Asy Darzlubie +160 pkt
10. Remus Żelistrzewo +159 pkt

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po dwunastu turniejach
1. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) 519 pkt
2. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) 507 pkt
3. Marian Matysiak (FOX Gdynia) 499 pkt
4. Henryk Szopa (Sokół Strzelno) 484 pkt
5. Kazimierz Kowalewski (OSP Łebcz) 472 pkt
6. Kazimierz Labuda (Strzecha Starzyno) 466 pkt
7. Jan Jamrus (Rekowianie Rekowo) 464 pkt
8. Paweł Kreft (Błyskawica Reda Rekowo) 461 pkt
9. Józef Dettlaff (Brzozaki Mechowo) 429 pkt
10. Dawid Palczykowski (Brzozaki Mechowo) 423 pkt
11. Władysław Darżnik (Towarzystwo Rekowo) 410 pkt
12. Zdzisław Bekisz (Asy Darzlubie) 403 pkt
13. Zdzisław Dawidowski (PKA Gdynia) 397 pkt
14. Antoni Okulski (Strzecha Starzyno) 397 pkt
15. Antoni Bigot (Emeryci Mrzezino) 394 pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej po dwunastu turniejach
1. FOX Gdynia 630 pkt
2. Strzecha Starzyno 580 pkt
3. Sokół Strzelno 525 pkt
4. Gran Krokowa 520 pkt
5. Brzozaki Mechowo 515 pkt
6. PKA Gdynia 505 pkt
7. Emeryci Mrzezino 495 pkt
8. OSP Gnieżdżewo 445 pkt
9. Błyskawica Reda Rekowo 430 pkt
10. Huragan Smolno 425 pkt

Następny turniej Puckiej Ligi Baśki odbędzie w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie 3 marca (sobota) o godz. 17:00.



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.34

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel