START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Lęborskiego
  13 lutego 2012 14:52 - Piotr Łukaszewski [26]
  Dnia 4 lutego w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Lęborskiego.. W turnieju uczestniczyło 10 zespołów, które w dwóch grupach eliminacyjnych grały systemem "każdy z każdym". Awans do półfinału z grupy A wywalczyły: Graham Sierakowice i Wikęd Kębłowo, a z grupy B - Maxbruk Lębork i Marpol Garczegorze.

  Walka na dobre rozgorzała w meczach półfinałowych i finałowych. W pierwszym meczu półfinałowym Marpol Garczegorze pokonał 3:1 Graham Sierakowice. Już w pierwszej minucie spotkania Jan Syldatk z Marpolu dał prowadzenie swojej drużynie. Na wyrównanie trzeba było czekać tylko półtorej minuty. Wyrównującego gola strzelił najlepszy gracz Sierakowic - Bartosz Węsiora. Po zdobyciu drugiego gola przez Cezarego Plichtę Marpol kontrolował grę, a Graham dążył do wyrównania, ale na drodze do zdobycia gola stał bramkarz Garczegorza - Piotr Czaja. Wynik meczu na 3:1 ostatecznie ustalił Mateusz Sałaboń na 30 sekund przed końcem spotkania.

  W drugim meczu o wejście do finału w regulaminowym czasie padł wynik remisowy 0:0. Maxbruk Lębork i Wikęd Kębłowo przez 12 minut nie potrafiły zdobyć gola na wagę zwycięstwa, więc sprawę trzeba było rozwiązać rzutami karnymi. Po pierwszej serii za sprawą dobrze wykonanych strzałów obu drużyn, wynik nadal był remisowy - 3:3. W drugiej serii rzutów karnych, po nieudanym strzale Maxbruku, swojej szansy nie zmarnował Jacek Wicon z Wikędu i umieścił piłkę w siatce zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 4:3.

  W meczu o trzecie miejsce Graham Sierakowice pokonał 2:1 Maxbruk Lębork. Już po 30 sekundach meczu Maxbruk objął prowadzenie, po golu Tomasza Madeja. Potem do głosu doszli piłkarze z Sierakowic. Gole Macieja Osłowskiego i Bartosza Węsiory dały im III miejsce w turnieju.

  Finał Marpol Garczegorze - Wikęd Kębłowo rozpoczął się od prowadzenia Marpolu po golu Jana Syldatka. Potem gole zdobywali już tylko piłkarze z Kębłowa. Krystian Opłatkowski i Michał Dąbrowski podzielili między siebie 4 gole i dali Wikędowi zasłużone zwycięstwo 4:1.

  Na zakończenie turnieju zwycięzcy otrzymali puchary, statuetki i dyplomy z rąk Wicestarosty Lęborskiego - Ryszarda Wenty, Mariana Borka - dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku i prezesa KS Anioły Garczegorze - Andrzeja Syldatka.

  Mecze półfinałowe
  Graham Sierakowice - Marpol Garczegorze 1:3
  Maxbruk Lębork - Wikęd Kębłowo 0:0 k. 3:4

  Mecz o III miejsce
  Graham Sierakowice - Maxbruk Lębork 2:1

  Mecz o I miejsce
  Marpol Garczegorze - Wikęd Kębłowo 1:4

  Klasyfikacja końcowa
  1. Wikęd Kębłowo
  2. Marpol Garczegorze
  3. Graham Sierakowice
  4. Maxbruk Lębork
  5. Anioły Garczegorze
  6. Ratusz Buniks Mosty
  7. Diament Trzebielino
  8. Barca Lębork
  9. UKS Trójka Pogoń Lębork
  10. Chrobry Charbrowo

  Wyróżnienia indywidualne
  Najlepszy strzelec - Krystian Opłatkowski (Wikęd Kębłowo)
  Najlepszy bramkarz - Piotr Czaja (Marpol Garczegorze)
  Puchar Fair Play - UKS Trójka Pogoń Lębork  info: Iwona Juchniewicz


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.33

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel