START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  TENIS STOłOWY


Wydarzenia
 
Ósmy turniej tenisa stołowego Oldbojów Ziemi Puckiej
10 lutego 2012 10:55 - Piotr Łukaszewski [72]
Dnia 8 lutego w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzony został ósmy turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej na sezon 2011/2012.. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1956 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1955 i starsi) systemem "każdy z każdym" w poszczególnych grupach.

Wyniki VIII turnieju grupy młodszej
1. Franciszek Tuszer (Starzyno)
2. Ryszard Śliwiński (Rejs Władysławowo)
3. Marek Bekisz (Żelistrzewo)
4. Ryszard Szymański (Rejs Władysławowo)
5. Eugeniusz Dawidowski (Starzyno)
6. Mieczysław Frank (Choczewo)
7. Wojciech Licau (Mieroszyno)
8. Jerzy Jarmulewski (Mieroszyno)
9. Zbigniew Wittbrodt (Rejs Władysławowo)
10. Lech Czernicki (Rejs Władysławowo)
11. Robert Chęciński (Pierwoszyno)
12. Adam Pipka (Łętowice)
13. Zbigniew Penkowski (Karwieńskie Błota)
14. Jerzy Bartkowski (Karwieńskie Błota)
15. Henryk Radtke (Werblinia)

Klasyfikacja grupy młodszej po VIII turnieju
1. Ryszard Śliwiński 232 pkt
2. Ryszard Szymański 200
3. Franciszek Tuszer 186 (7)
4. Lech Czernicki 170
5. Marek Bekisz 160 (6)
6. Eugeniusz Dawidowski 142
7. Mieczysław Frank 126 (6)
8. Zbigniew Wittbrodt 120
9. Jerzy Jarmulewski 104 (7)
10. Wojciech Licau 92 (6)
11. Alojzy Golla 68 (3)
12. Adam Pipka 60 (6)
13. Robert Chęciński 60 (7)
14. Andrzej Kaczykowski 56 (5)
15. Zbigniew Penkowski 42
16. Jerzy Bartkowski 30
17. Mariusz Kaczmarek 16 (1)
18. Mirosław Pliński 16 (3)
19. Alicja Szopa 10 (1)
20. Julian Żaczek 10 (2)
21. Henryk Radtke 10 (3)
22. Andrzej Śliwiński 4 (1)

Wyniki VIII turnieju grupy starszej
1. Krzysztof Żmuda (Rejs Władysławowo)
2. Józef Pranga (Starzyno)
3. Henryk Drzeżdżon (Rejs Władysławowo)
4. Marian Niemiec (Sasino)
5. Teodor Kunc (Rejs Władysławowo)
6. Józef Białk (Strzelno)
7. Krzysztof Jaworski (Rzucewo)
8. Stanisław Brylowski (Pierwoszyno)
9. Brunon Jeszke (Rejs Władysławowo)
10. Jerzy Ginter (Puck)
11. Waldemar Płomień (Połczyno)
12. Joachim Tuszer (Starzyno)
13. Janusz Odrowski (Puck)

Klasyfikacja grupy starszej po VIII turnieju
1. Henryk Drzeżdżon 230 pkt
2. Krzysztof Żmuda 202 (7)
3. Marian Niemiec 170 (7)
4. Teodor Kunc 162
5. Benon Boczyński 146 (7)
6. Józef Białk 144
7. Brunon Jeszke 126 (7)
8. Krzysztof Jaworski 124 (6)
9. Waldemar Płomień 114
10. Józef Pranga 102 (5)
11. Stanisław Brylowski 92 (7)
12. Jerzy Tkaczyk 72 (6)
13. Janusz Odrowski 62 (7)
14. Józef Koziróg 52 (2)
15. Jerzy Ginter 36 (3)
16. Joachim Tuszer 32 (5)
17. Włodzimierz Zieland 26 (3)

Kolejny (dziewiąty) turniej przeprowadzony zostanie 15 lutego (środa) o godz. 16:00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.



  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.3

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel