START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POZOSTAłE


Wydarzenia
 
Stypendia Marszałka dla sportowców
08 lutego 2012 16:30 - Piotr Łukaszewski [163]
Po raz trzeci przyznano sportowe stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla najzdolniejszych sportowców naszego województwa.. Kluby i organizacje sportowe zgłosiły 189 wniosków, a ostatecznie wręczono 45 stypendiów w trzech kategoriach: młodzieżowiec (700 zł/mies), junior (350 zł/mies) i junior młodszy (200 zł/mies).

Lista stypendystów w kat. młodzieżowiec

  • Dawid Deik (boks - SKB Czarni Słupsk)
  • Anna Czarniecka (gimnastyka artystyczna - SGA Gdynia)
  • Tomasz Domński (judo - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Daria Pogorzelec (judo - SGKS Wybrzeże Gdańsk)
  • Zuzanna Pawlikowska (judo - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Paweł Bernaś (kolarstwo - GKS Cartusia Kartuzy)
  • Marek Kowalski (lekka atletyka - SKL Sopot)
  • Wojciech Halman (lekka atletyka - KL Lechia Gdańsk)
  • Tomasz Taratula (łucznictwo - MRKS Gdańsk)
  • Mateusz Zawada (pływanie - UKS Jedynka Lębork)
  • Przemysław Gorczyca (pływanie - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Karolina Urbańska (pływanie - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Paula Wrońska (strzelectwo sportowe - LOK - SKS Lider - Amicus Lębork)
  • Damian Klimek (strzelectwo sportowe - WKS Flota Gdynia)
  • Hanna Łyczbińska (floret - AZS AWFiS Gdańsk)
  • Maciej Włosek (floret - AZS AWFiS Gdańsk)
  • Przemysław Borchardt (wioślarstwo - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Miłosz Jankowski (wioślarstwo - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Marta Rychert (wioślarstwo - GKW Drakkar Gdańsk)
  • Daniel Pek (lekka atletyka - UKS Olimpijczyk Skorzewo)

Lista stypendystów w kat. junior

  • Kamila Zawół (boks - POZB w Gdańsku)
  • Damian Nasiadko (judo - SGKS Wybrzeże Gdańsk)
  • Halima Mohamed-Seghir (judo - SGKS Wybrzeże Gdańsk)
  • Michał Łubniewski (kajakarstwo - MKS Piast Człuchów)
  • Patryk Sokół (kajakarstwo - MKS Piast Człuchów)
  • Agnieszka Kolasa (lekka atletyka - SKL Sopot)
  • Agnieszka Kaczmarczyk (lekka atletyka - MMKS Gdańsk)
  • Rafał Grycner (short track - GKS Stoczniowiec Gdańsk)
  • Kamil Gersten (strzelectwo sportowe - WKS Flota Gdynia)
  • Natalia Gołębiowska (floret - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Magdalena Stencel (tenis ziemny - SKT Sopot)
  • Zuzanna Rutkowska (triathlon - UKS Tri - Saucony Rumia)
  • Paweł Tarnowski (windsurfing - SKŻ Hestia Sopot)
  • Piotr Pieniążczak (pływanie - SR-S Szansa Start Gdańsk)
  • Patryk Kowalski (pływanie - SR-S Szansa Start Gdańsk)

Lista stypendystów w kat. junior młodszy

  • Klaudia Grabania (badminton - UKS Bursztyn Gdańsk)
  • Katarzyna Romaniuk (gimnastyka artystyczna - SGA Gdynia)
  • Paweł Kaczmarek (kajakarstwo - MKS Polstyr Człuchów)
  • Patryk Dobek (lekka atletyka - SKL Sopot)
  • Dominik Czaja (lekka atletyka - SKL Sopot)
  • Marta Łagownik (pięciobój nowoczesny - POZPN)
  • Paweł Jaksina (narciarstwo alpejskie - UKS De La Salle)
  • Natalia Kwaśniak (strzelectwo - KS Gryf Słupski Słupsk)
  • Aleksandra Goławska (tenis ziemny - PFS Gdańsk)
  • Kornelia Staniszewska (tenis ziemny - SKT Sopot)
  • Joanna Kiedrowska (tenis stołowy - GKTS Gdańsk)
  • Wioletta Jałmużna (wioślarstwo - KS AZS AWFiS Gdańsk)
  • Agnieszka Bilska (windsurfing - SKŻ Hestia Sopot)
  • Ewa Romaniuk (żeglarstwo - YKP Gdynia)
  • Dominik Skowroński (lekka atletyka - SR-S Szansa Start Gdańsk)


info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.32

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel