START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Jedenasty Turniej Puckiej Ligi Baśki 2011/2012
06 lutego 2012 16:39 - Piotr Łukaszewski [37]
Dnia 4 lutego w Mechowie odbył się jedenasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2011/2012. W turnieju wzięło udział 120 zawodników z 22 drużyn. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Grażyna Szczypior (Emeryci Mrzezino) zajmując 19 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Turniej zakończył się zwycięstwem Stanisława Jurkiewicza (Echo Gdynia) przed Bronisławem Manickim (OSP Gnieżdżewo) oraz Andrzejem Willa (Huragan Smolno). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Młodzi grająca w składzie: Przemysław Bystram, Paweł Białk, Szymon Białk oraz Karol Sahs przed drużyną Gran Krokowa oraz ekipą Huragan Smolno. Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej jedenastego turnieju
1. Stanisław Jurkiewicz (Echo Gdynia) +190
2. Bronisław Manicki (OSP Gnieżdżewo) +188
3. Andrzej Willa (Huragan Smolno) +177
4. Przemysław Bystram (Młodzi) +172
5. Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) +169
6. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) +166
7. Hubert Białk (Kaszubska Baśka Puck) +155
8. Paweł Białk (Młodzi) +154
9. Jan Kromlicki (Kontra Radoszewo) +138
10. Szymon Białk (Młodzi) +135
11. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) +123
12. Zenon Treder (FOX Gdynia) +110
13. Zygmunt Pałarz (Remus Żelistrzewo) +104
14. Zdzisław Bekisz (Asy Darzlubie) +96
15. Karol Sahs (Młodzi) +94

Czołówka klasyfikacji drużynowej jedenastego turnieju
1. Młodzi +555
2. Gran Krokowa +416
3. Huragan Smolno +340
4. OSP Gnieżdżewo +318
5. Kontra Radoszewo +286
6. Strzecha Starzyno +241
7. FOX Gdynia +213
8. Rekowianie Rekowo +195
9. OSP Łebcz +177
10. Błyskawica Reda Rekowo +168

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po jedenastu turniejach
1. Henryk Szopa (Sokół Strzelno) 484
2. Dawid Palczykowski (Brzozaki Mechowo) 423
3. Kazimierz Kowalewski (OSP Łebcz) 419
4. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) 417
5. Jan Jamrus (Rekowianie Rekowo) 414
6. Marian Matysiak (FOX Gdynia) 404
7. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) 399
8. Paweł Kreft (Błyskawica Reda-Rekowo) 397
9. Józef Dettlaff (Brzozaki Mechowo) 395
10. Zdzisław Bekisz (Asy Darzlubie) 390
11. Władysław Darżnik (Towarzystwo Rekowo) 387
12. Hubert Otrombke (Sokół Strzelno) 379
13. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) 378
14. Kazimierz Labuda (Strzecha Starzyno) 356
15. Andrzej Okólski (Strzecha Starzyno) 351

Czołówka klasyfikacji drużynowej po jedenastu turniejach
1. FOX Gdynia 550
2. Brzozaki Mechowo 515
3. Strzecha Starzyno 490
4. Sokół Strzelno 480
5. Emeryci Mrzezino 445
6. PKA Gdynia 445
7. Błyskawica Reda-Rekowo 430
8. Huragan Smolno 425
9. Gran Krokowa 420
10. Kłos II Werblinia 395

Następny turniej Puckiej Ligi Baśki odbędzie w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie 18 lutego (sobota) o godz. 17:00.



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.34

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel