START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  TENIS STOłOWY


Wydarzenia
 
Siódmy turniej tenisa stołowego Oldbojów Ziemi Puckiej
27 stycznia 2012 11:21 - Piotr Łukaszewski [59]
Dnia 25 stycznia w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzony został siódmy turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej na sezon 2011/2012.. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1956 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1955 i starsi) systemem "każdy z każdym" w poszczególnych grupach.

Wyniki VII turnieju grupy młodszej
1. Ryszard Śliwiński (Rejs Władysławowo)
2. Marek Bekisz (Żelistrzewo)
3. Lech Czernicki (Rejs Władysławowo)
4. Ryszard Szymański (Rejs Władysławowo)
5. Mieczysław Frank (Choczewo)
6. Franciszek Tuszer (Starzyno)
7. Eugeniusz Dawidowski (Starzyno)
8. Zbigniew Wittbrodt (Rejs Władysławowo)
9. Jerzy Jarmulewski (Mieroszyno)
10. Wojciech Licau (Mieroszyno)
11. Alicja Szopa (Strzelno)
12. Robert Chęciński (Pierwoszyno)
13. Zbigniew Penkowski (Karwieńskie Błota)
14. Andrzej Śliwiński (Werblinia)
15. Jerzy Bartkowski (Karwieńskie Błota)
16. Henryk Radtke (Werblinia)

Klasyfikacja grupy młodszej po VII turnieju
1. Ryszard Śliwiński 204 pkt
2. Ryszard Szymański 176 pkt
3. Lech Czernicki 158 pkt
4. Franciszek Tuszer 156 pkt (6)
5. Marek Bekisz 134 pkt (5)
6. Eugeniusz Dawidowski 120 pkt
7. Mieczysław Frank 106 pkt (5)
8. Zbigniew Wittbrodt 106 pkt
9. Jerzy Jarmulewski 88 pkt (6)
10. Wojciech Licau 74 pkt (5)
11. Alojzy Golla 68 pkt (3)
12. Andrzej Kaczykowski 56 pkt (5)
13. Adam Pipka 52 pkt (5)
14. Robert Chęciński 50 pkt (6)
15. Zbigniew Penkowski 36 pkt
16. Jerzy Bartkowski 26 pkt
17. Mariusz Kaczmarek 16 pkt (1)
18. Mirosław Pliński 16 pkt (3)
19. Alicja Szopa 10 pkt (1)
20. Julian Żaczek 10 pkt (1)
21. Henryk Radtke 8 pkt (2)
22. Ryszard Śliwiński 4 pkt (1)

Wyniki VII turnieju grupy starszej
1. Krzysztof Żmuda (Rejs Władysławowo)
2. Henryk Drzeżdżon (Rejs Władysławowo)
3. Marian Niemiec (Sasino)
4. Brunon Jeszke (Rejs Władysławowo)
5. Benon Boczyński (Połczyno)
6. Teodor Kunc (Rejs Władysławowo)
7. Stanisław Brylowski (Pierwoszyno)
8. Józef Białk (Strzelno)
9. Jerzy Ginter (Puck)
10. Waldemar Płomień (Połczyno)
11. Włodzimierz Zieland (Jastrzębia Góra)
12. Janusz Odrowski (Puck)
13. Joachim Tuszer (Starzyno)

Klasyfikacja grupy starszej po VII turnieju
1. Henryk Drzeżdżon 204 pkt
2. Krzysztof Żmuda 172 pkt (6)
3. Marian Niemiec 146 pkt (6)
4. Benon Boczyński 146 pkt
5. Teodor Kunc 140 pkt
6. Józef Białk 124 pkt
7. Brunon Jeszke 112 pkt (6)
8. Krzysztof Jaworski 106 pkt (5)
9. Waldemar Płomień 104 pkt
10. Stanisław Brylowski 76 pkt (6)
11. Józef Pranga 74 pkt (4)
12. Jerzy Tkaczyk 72 pkt (6)
13. Janusz Odrowski 56 pkt (6)
14. Józef Koziróg 52 pkt (2)
15. Włodzimierz Zieland 26 pkt (3)
16. Jerzy Ginter 24 pkt (2)
17. Joachim Tuszer 24 pkt (4)

Kolejny (ósmy) turniej przeprowadzony zostanie dnia 8 lutego (środa) o godz. 16:00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.



info: Błażej Ceszke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.32

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel