START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  TENIS STOłOWY


Wydarzenia
 
Szósty turniej tenisa stołowego Oldbojów Ziemi Puckiej
20 stycznia 2012 10:01 - Piotr Łukaszewski [66]
Dnia 18 stycznia w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzony został szósty turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej na sezon 2011/2012.. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1956 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1955 i starsi) systemem "każdy z każdym" w poszczególnych grupach.

Wyniki VI turnieju grupy młodszej
1. Marek Bekisz (Żelistrzewo)
2. Ryszard Śliwiński (Rejs Władysławowo)
3. Ryszard Szymański (Rejs Władysławowo)
4. Mieczysław Frank (Choczewo)
5. Lech Czernicki (Rejs Władysławowo)
6. Eugeniusz Dawidowski (Starzyno)
7. Wojciech Licau (Mieroszyno)
8. Jerzy Jarmulewski (Mieroszyno)
9. Zbigniew Wittbrodt (Rejs Władysławowo)
10. Andrzej Kaczykowski (Karwia)
11. Adam Pipka (Łętowice)
12. Robert Chęciński (Pierwoszyno)
13. Mirosław Pliński (Radoszewo)
14. Zbigniew Penkowski (Karwieńskie Błota)
15. Jerzy Bartkowski (Karwieńskie. Błota)

Klasyfikacja grupy młodszej po VI turnieju
1. Ryszard Śliwiński 174 pkt
2. Ryszard Szymański 152
3. Franciszek Tuszer 136 (5)
4. Lech Czernicki 132
5. Marek Bekisz 106 (4)
6. Eugeniusz Dawidowski 102
7. Zbigniew Wittbrodt 90
8. Mieczysław Frank 84 (4)
9. Jerzy Jarmulewski 74 (5)
10. Alojzy Golla 68 (3)
11. Wojciech Licau 62 (4)
12. Andrzej Kaczykowsk 56 (5)
13. Adam Pipka 52 (5)
14. Robert Chęciński 42 (5)
15. Zbigniew Penkowski 30
16. Jerzy Bartkowski 24
17. Mariusz Kaczmarek 16 (1)
18. Mirosław Pliński 16 (3)
19. Julian Żaczek 10 (2)
20. Henryk Radtke 6 (1)

Wyniki VI turnieju grupy starszej
1. Krzysztof Żmuda (Rejs Władysławowo)
2. Henryk Drzeżdżon (Rejs Władysławowo)
3. Marian Niemiec (Sasino 3)
4. Waldemar Płomień (Połczyno)
5. Brunon Jeszke (Rejs Władysławowo)
6. Krzysztof Jaworski (Rzucewo)
7. Benon Boczyński (Połczyno)
8. Teodor Kunc (Rejs Władysławowo)
9. Józef Białk (Strzelno)
10. Stanisław Brylowski (Pierwoszyno)
11. Janusz Odrowski (Puck)
12. Jerzy Tkaczyk (Starzyno)
13. Jerzy Ginter (Puck)
14. Joachim Tuszer (Starzyno)
15. Włodzimierz Zieland (Jastrzębia Góra)

Klasyfikacja grupy starszej po VI turnieju
1. Henryk Drzeżdżon 176
2. Krzysztof Żmuda 142 (5)
3. Benon Boczyński 124
4. Teodor Kunc 120
5. Marian Niemiec 120 (5)
6. Józef Białk 108
7. Krzysztof Jaworski 106(5)
8. Waldemar Płomień 92
9. Brunon Jeszke 88 (5)
10. Józef Pranga 74 (4)
11. Jerzy Tkaczyk 72
12. Stanisław Brylowski 58 (5)
13. Józef Koziróg 52 (2)
14. Janusz Odrowski 48 (5)
15. Joachim Tuszer 18 (3)
16. Włodzimierz Zieland 16
17. Jerzy Ginter 10

Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie dnia 25 stycznia (środa) o godz. 16:00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.



info: Waldemar Płomień


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

łuki[niezalogowany-91.231.27.36] (23 stycznia 2012 11:09:44)
gratulacje dla ekipy z Hotelu Rejs!
 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.32

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel