START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Pogoń Lębork ponownie na treningach
  16 stycznia 2012 13:59 - Piotr Łukaszewski [42]
  Poniedziałkowymi zajęciami na "Orliku" przy Placu Piastowskim piłkarze Pogoni Lębork rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej, której start zaplanowano na 24-25 marca.. Przez najbliższe dwa i pół miesiąca, korzystając z przyjaznej aury drużyna trenować będzie trzy razy w tygodniu. Oprócz zajęć treningowych lęborski team rozegra 5 spotkań sparingowych.

  Aby przygoda lęborskiego beniaminka z IV ligą nie trwała tylko jeden sezon działacze szukają wzmocnień, przede wszystkim do formacji ofensywnych. Na pierwszym treningu pojawiło się 16 regularnych zawodników drużyny. Do treningu dołączyło także 4 testowanych zawodników: napastnik III-ligowej Granicy Kętrzyn, pomocnik Cartusii Kartuzy oraz zawodnicy ligowych rywali Pogoni - pomocnik Murkama Przodkowo i napastnik Pomorza Potęgowo. Najbliżej wypożyczenia do Pogoni jest natomiast bramkarz Startu Działdowo, który jednak miał półroczną przerwę w grze. Działacze nie wykluczają też rezygnacji z usług niektórych zawodników z obecnej kadry.

  Z drużyną Pogoni trenuje jej wychowanek - 19-letni środkowy pomocnik Dawid Dmuchowski, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Aniołach Garczegorze, oraz 18-letni napastnik Rafał Główczewski (junior Pogoni, wychowanek Sokoła Bożepole). Z kolei do Aniołów, po półrocznym wypożyczeniu na pobyt stały, przeszedł 18-letni pomocnik, wychowanek Pogoni Jakub Wroński. Z Pomorzem Potęgowo trenuje od kilku dni bramkarz Michał Skrzypczak i prawdopodobnie tego zawodnika nie zobaczymy wiosną pomiędzy słupkami lęborskiej bramki.

  Plan sparingów
  11 lutego - Orzeł Choczewo (5 liga)
  18 lutego - Gryf Słupsk (3 liga)
  26 lutego - Sława Sławno (4 liga)
  3-4 marca - Wikęd Kębłowo (5 liga)
  11 marca - Bytovia II Bytów (5 liga)  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.32

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel