START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  TENIS STOłOWY


Wydarzenia
 
Trzeci turniej tenisa stołowego Oldbojów Ziemi Puckiej
16 grudnia 2011 11:41 - Piotr Łukaszewski [113]
Dnia 14 grudnia w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzony został trzeci turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej na sezon 2011/2012.. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1956 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1955 i starsi) systemem "każdy z każdym" w poszczególnych grupach.

Wyniki III turnieju grupy młodszej
1. Ryszard Śliwiński (Rejs Władysławowo)
2. Marek Bekisz (Żelistrzewo)
3. Ryszard Szymański (Rejs Władysławowo)
4. Franciszek Tuszer (Starzyno)
5. Lech Czernicki (Rejs Władysławowo)
6. Eugeniusz Dawidowski (Starzyno)
7. Mieczysław Frank (Choczewo)
8. Jerzy Jarmulewski (Mieroszyno)
9. Zbigniew Wittbrodt (Ostrowo)
10. Andrzej Kaczykowski (Karwia)
11. Adam Pipka (Krokowa)
12. Robert Chęciński (Pierwoszyno)
13. Jerzy Bartkowski (Karwieńskie Błota)
14. Zbigniew Penkowski (Karwieńskie Błota)

Klasyfikacja grupy młodszej po III turnieju
1. Ryszard Śliwiński 88 pkt
2. Franciszek Tuszer 80
3. Ryszard Szymański 80
4. Lech Czernicki 64
5. Mieczysław Frank 60
6. Eugeniusz Dawidowski 50
7. Marek Bekisz 48 (2)
8. Alojzy Golla 44 (2)
9. Zbigniew Wittbrodt 44
10. Jerzy Jarmulewski 22 (2)
11. Robert Chęciński 22 (2)
12. Adam Pipka 22 (2)
13. Andrzej Kaczykowski 20 (2)
14. Mariusz Kaczmarek 16 (1)
15. Zbigniew Penkowski 16
16. Jerzy Bartkowski 16
17. Wojciech Licau 12 (1)
18. Henryk Radtke 6 (1)
19. Julian Żaczek 4 (1)

Wyniki III turnieju grupy starszej
1. Henryk Drzeżdżon (Rejs Władysławowo)
2. Krzysztof Żmuda (Rejs Władysławowo)
3. Józef Białk (Strzelno)
4. Marian Niemiec (Sasino)
5. Benon Boczyński (Połczyno)
6. Krzysztof Jaworski (Rzucewo)
7. Teodor Kunc (Rejs Władysławowo)
8. Józef Pranga (Starzyno)
9. Waldemar Płomień (Połczyno)
10. Brunon Jeszke (Rejs Władysławowo)
11. Stanisław Brylowski (Pierwoszyno)
12. Jerzy Tkaczyk (Starzyno)
13. Janusz Odrowski (Puck)
14. Joachim Tuszer (Starzyno)

Klasyfikacja grupy starszej po III turnieju
1. Henryk Drzeżdżon 88 pkt
2. Krzysztof Jaworski 64
3. Teodor Kunc 62
4. Krzysztof Żmuda 58 (2)
5. Józef Pranga 58
6. Benon Boczyński 58
7. Józef Białk 56
8. Józef Koziróg 52 (2)
9. Marian Niemiec 46 (2)
10. Brunon Jeszke 46
11. Waldemar Płomień 40
12. Jerzy Tkaczyk 28
13. Stanisław Brylowski 20 (2)
14. Janusz Odrowski 20
15. Joachim Tuszer 4

Kolejny (czwarty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 21 grudnia (środa) o godz. 16:00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.



info: Błażej Ceszke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.25

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel