START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 Wydarzenia   Katalog stron    Forum   Galeria zdjęć   Wideo   Kalendarz imprez   Zakłady 

  ZOBACZ

O nas
Polityka prywatności
Regulamin kont kibola
Mapa serwisu
FAQ - czyli odpowiedzi na trudne pytania ;)
REDAKCJA
Patronat medialny
Wybory 2010
 

::  Serwisy

 Wydarzenia 
 Katalog stron  
 Forum 
 Galeria zdjęć 
 Wideo 
 Kalendarz imprez 
 Zakłady 

::  Wydarzenia

 wszystkie 
 noga 
 kosz 
 siatka 
 lekka 
 pływanie 
 ping-pong 
 żagle 
 siłowe 
 sp.walki 
 wywiady 
   


FAQ - czyli odpowiedzi na trudne pytania ;)
 

Co mi daje konto w SportoweKaszuby.pl?

SportoweKaszuby.pl jest rozbudowanym serwisem, który zajmuje się tematyką sportową dotyczącą północnych i środkowych Kaszub (powiaty pucki, wejherowski, kartuski i lęborski). Do przeglądania informacji, zdjęć i innych zasobów (oprócz plików wideo) założenie konta nie jest konieczne. Jeśli jednak chcesz przeżywać niemal codziennie dreszczyk emocji i lubisz ryzyko, to konto daje Ci taką możliwość.
Konto użytkownika umożliwia jego właścicielowi:

 • branie udziału w konkursach z nagrodami, np. KIBOL Miesiąca i innych
 • obstawianie zdarzeń sportowych - ZAKŁADY
 • wypowiadanie się na FORUM
 • głosowanie w SONDACH i PLEBISCYTACH
 • dodawanie komentarzy do zdjęć zamieszczonych w GALERII
 • korzystanie z zasobów WIDEO
Za największą zaletę kont użytkownicy uważają obstawianie zakładów sportowych. Niemal każdego dnia możesz typować jakieś zdarzenie sportowe, a jeśli jesteś znawcą sportu i masz nieco szczęścia to przy okazji możesz wygrać atrakcyjne nagrody!
Co oznaczają kolorowe ikonki Użytkowników?

Kolory ikonek mają znaczenie informacyjne. Przede wszystkim oznaczają od jak dawna zalogowany użytkownik serwisu ma założone konto. Oto co oznaczają poszczególne ikonki - opisy należy traktować z przymrużeniem oka:

 • - "świeżynka" - inaczej zielony, nowicjusz, itp. Z tym kolorem trzeba pomęczyć się miesiąc. Najtrudniejszy okres w życiu każdego użytkownika.
 • - "gość" - wytrzymał pierwszy miesiąc, jeszcze dwa i będzie "szarą eminencją"
 • - "szara eminencja" - od trzech miesięcy do roku. Ten użytkownik już wie o co chodzi w wirtualnym świecie naszego serwisu. Nie jedno już przeszedł
 • - "weteran" - z serwisem powyżej roku. Wszystko albo prawie wszystko już wie o SportoweKaszuby.pl, ciężko takiego zaskoczyć. Zna nawet wyniki w totka... z jednodniowym wyprzedzeniem
 • - redaktorzy i administratorzy - osoby, które pomagają w funkcjonowaniu serwisu zarządzając poszczególnymi ligami, dodając wyniki, wpisując strzelców, itd.
  Dzięki nim ten serwis jest jedyny w swoim rodzaju. Należą im się w tym miejscu podziękowania - w nagrodę mają darmowe konta

Jak mam obstawiać zakłady?

Aby obstawiać zakłady (zdarzenia sportowe) należy posiadać aktywne konto użytkownika w SportoweKaszuby.pl oraz być zalogowanym. Następnie klikamy w MENU na zakładkę ZAKŁADY. Pojawi się strona z aktualnie dostępnymi zdarzeniami sportowymi do obstawienia. Należy wybrać dowolne zdarzenie, w okienku danego zakładu po jego prawej stronie znajdują się dwa pola - górne i dolne. W górne pole wpisujesz za ile punktów obstawiasz dany zakład (maksymalnie 50 pkt), natomiast w dolnym po wybraniu zwycięzcy lub wybraniu odpowiedzi TAK/NIE ukaże się liczba punktów, które zostaną dopisane do stanu Twojego konta w przypadku, gdy trafnie przewidzisz wynik zdarzenia. Jak zdecydujesz się na kogo stawiasz i za ile punktów, wystarczy już tylko kliknąć przycisk OBSTAW w danym zakładzie i czekać na wynik.
Gdy wynik zdarzenia jest już znany i potwierdzony przez administratorów to Twoje konto zostaje powiększone lub pomniejszone o obstawione punkty. O realizacji zakładu zostaniesz powiadomiony informacją wysłaną na Twoje konto pocztowe podane przy rejestracji w SportoweKaszuby.pl.


Co oznacza mrugająca ikonka Użytkownika? (OPCJA JESZCZE NIEDOSTĘPNA)

Otóż użytkownicy mają do swojej dyspozycji swój własny wirtualny pokój (CHAT), w którym mogą wymieniać poglądy i informacje na dowolny temat. To najlepszy sposób na poznanie innych użytkowników serwisu. Mrugająca ikonka użytkownika, która jest widoczna tylko jeśli jesteś zalogowany(a) jest informacją, że osoba ta jest aktualnie "na chacie". Kliknięcie na jego mrugającą ikonkę przeniesie Cię od razu do strony z CHATem.
UWAGA! Do używania CHATu jest potrzebna zainstalowana JAVA.


Co się stanie, jeśli nie doładuję konta w określonym czasie?

Jeśli aktywacja konta wygaśnie to użytkownik nie będzie mógł się zalogować pod danym nickiem - przy próbie zalogowania system wyświetli stronkę z doładowaniem konta. Po doładowaniu system odblokuje konto tzn. że nie zostaje ono fizycznie wykasowane tylko czasowo zablokowane. Zdobyte punkty jak i wszystkie pozostałe dane zostają niezmienione.


Jak mam doładować konto?

Aby doładować konto należy po zalogowaniu kliknąć na komórkę, która znajduje się w górnej części strony. Na otwartej w ten sposób podstronie dowiesz się jak postępować dalej.
UWAGA! Konto zostanie doładowane od daty wygaśnięcia, jeśli ta data jeszcze nie minęła lub od aktualnej daty jeżeli data wygaśnięcia konta już minęła.

 
 
© 2002-2022
0.02

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel