START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 Wydarzenia   Katalog stron    Forum   Galeria zdjęć   Wideo   Kalendarz imprez   Zakłady 

  ZOBACZ

::  Nowe tematy

Protest kibiców TPS Rumia
autor: dave
2009-02-13 (1)
KATS ALPAT KOSAKOWO
autor: benzior
2009-02-02 (2)
Syberiada 2008/09 bedzie ??????????????????????????
autor: DaBi
2008-11-13 (0)
 

::  Ostatnie odpowiedzi

Poniżej treść listu otrzymanego od kibiców TPS Rumia. Po dłuższym namyśle zdecydowaliśmy,...
odp: dave
(2009-02-13 10:00:04)
Zapraszam serdecznie do kibicowania naszym dziewczynom. Wstęp za darmo. Dodatkowo...
odp: benzior
(2009-02-02 17:57:28)
Zapraszam serdecznie do kibicowania naszym dziewczynom. Wstęp za darmo. Dodatkowo...
odp: benzior
(2009-02-02 17:55:56)
 

Forum KIBOL'a
 
Kategoria : Siatkówka
MODERATOR: dave

Protest kibiców TPS Rumia


Kategorie forum    Inne tematy z tej kategorii


Poniżej treść listu otrzymanego od kibiców TPS Rumia. Po dłuższym namyśle zdecydowaliśmy, że nie będziemy roztrząsać tego problemu na łamach serwisu. Jednak, żeby nie zostawić problemu naszych użytkowników bez echa, wstawiamy tekst listu na sportowe forum.
Redakcja SportoweKaszuby.pl

"Chcemy Państwu zakomunikować,iż kibice Klubu Sportowego TPS Rumia są zaniepokojeni poczynaniami redakcji "Gońca Rumskiego", dodatku do gazety codziennej "Dziennik Bałtycki". Już od jakiegoś czasu zamierzaliśmy poinformować Państwa ,iż poczynania Pana Lange & Spółka nie podobają się nam tu w Rumi.Jednakże w ubiegły piątek po wydrukowaniu "Gońca Rumskiego" przelała się szala goryczy.Takiemu dziennikarstwu mówimy DOŚĆ wykrzyknik My kibice klubu TPS Rumia a także mieszkańcy Rumi ,sprzeciwiamy się pojawianiu się w "Gońcu Rumskim" artykułów odnoszących się do klubów sportowych spoza naszego miasta.Nas mieszkańców Rumi ( z szacunkiem dla Kosakowa) nie interesują wyniki sportowe ALPATU KOSAKOWO wykrzyknik wykrzyknik! Jest to bowiem drużyna z innego powiatu (Puck) i nie chcemy by w gazecie ,która promuje życie mieszkańców Rumi i gminy Rumia ukazywały się wzmianki dotyczące sąsiednich powiatów. Nas rumian, zupełnie nie interesuje ten klub sportowy i z szacunkiem dla Pana Romana Kościelniaka, niech sobie Pan Kościelniak wydaje takie artykuły w prasie gminy Puck, do której to należy powiat Kosakowo wykrzyknik Sprzeciwiamy się jednocześnie celowemu "zubożaniu" artykułów dotyczących TPS Rumia. Więcej piszecie o Alpacie Kosakowo niż o klubie TPS Rumia.Nie są to jedyne "prezenty" jakie dostajemy od Pana Lange & Spółka.

1.Artykuły pozbawione są tabel, po każdej kolejce ligowej.
2.Wklejane są do artykułów stare zdjęcia , przez co opis tych zdjęć jest niewiarygodny.
3.Opisy do zdjęć zawierają błędy.Szczytem śmieszności jest opisywanie zawodniczki z imienia i nazwisko pod zdjęciem innej siatkarki wykrzyknik Miało to już miejsce kilka razy.
4.Pan Lange opisuje mecze na ,które wogóle nie chodzi wykrzyknik Dlatego też nie zamieszcza zdjęć z tych meczy wykrzyknik Jeśli chce naszej pomocy w tym względzie niech się zwróci do nas kibiców TPS-u o pomoc wykrzyknik Zalejemy Go zdjęciami z meczy wykrzyknik
5.Szczytem niewiedzy,jest podawanie tytuły artykułu np.z meczu TPS Rumia - Sokół Chorzów. Z tytułu wynika, e mecz ten rozgrywany był w Chorzowie, w rzeczywistości rozgrywany był w ...Rumi.
6.Dlaczego Pan Lange wymyśla nam (klubowi TPS Rumia) nowe barwy klubowe.Czy to tylko z braku wiedzy zapytajnik Jeśli nie wie jakie mamy klubowe barwy niech zapyta w Klubie , to udzielą odpowiedzi wykrzyknik Nasze barwy to Czerwono- biało - granatowe a nie inne wykrzyknik Proszę Nas ,Klubu Sportowego TPS Rumia nie ośmieszać w prasie jeśli Pan ich nie zna.Może Pan ich nie znać, wszakże jesteśmy młodym Klubem Sportowym , lecz brak znajomości nie zwalnia Pana od pisania w prasie rzeczy , które mijają się z prawdą wykrzyknik Jeśli ma Pan tak dalej opisywać Klub Sportowy TPS Rumia w lokalnej prasie , to prosimy nie robić tego. Oszczędzi nam to wielkiego ośmieszenia w oczach kibiców i mieszkańców Rumi.Żeby uwiarygodnić "popisy" Pana Lange dołączamy do naszego listu skany artykułów z "Gońca Rumskiego"

Klub Kibica TPS Rumia"
dave
2009-02-13
10:00:04

© 2002-2019
0.16

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel