START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  III kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Gniewinie
  07 listopada 2011 18:11 - Piotr Łukaszewski [89]
  fot: Konrad Wargin
  Dnia 6 listopada po raz trzeci z rzędu zawodników Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Gniewinie przywitała słoneczna aura zwiastująca ciekawy i widowiskowy turniej.. Siedem drużyn zostało podzielonych przez organizatora na 2 grupy eliminacyjne.

  Grupę A zwyciężył faworyt - Dębogórze dowodzone przez niezawodnego Radosława Styna, będącego jeszcze niedawno podporą III-ligowych Orląt Reda. Tuż za nimi awans do półfinału uzyskała ekipa King Oskar, coraz pewniej radząca sobie na gniewińskim boisku sztucznym.

  Grupę B wygrały Pralnia Gniewino i Sołectwo Gniewino. Z siedmioma punktami, remisem w bezpośrednim pojedynku i identycznym bilansem bramkowym Sołectwo i Pralnia stanęły w szranki do rzutów karnych decydujących o pierwszej lokacie w grupie. Karne lepiej wykonywało Sołectwo i to ten zespół, grający chyba najbardziej atrakcyjny dla oka futbol pokazał, że coraz bardziej liczyć się będzie w klasyfikacji generalnej zawodów.

  W meczu o V miejsce Enbud, który liczył tego dnia na znacznie wyższą lokatę, pokonał Pralnię II Gniewino 4:0. Oba półfinały natomiast zakończyły się serią rzutów karnych. W tej "piłkarskiej loterii" Dębogórze pokonało Sołectwo 3:2, a Pralnia zwyciężyła King Oscar 2:0. 

  W finale Dębogórze pokonało Pralnię 2:1 umacniając się na pozycji lidera rozgrywek.

  Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się Skrzyński z Pralni, oraz Styn i Maszota (Dębogórze).

  Klasyfikacja generalna po trzecim turnieju
  1. Dębogórze 28 pkt
  2. Pralnia 24 pkt
  3. Enbud 19 pkt
  4. King Oscar 17 pkt
  5. Sołectwo 15 pkt
  6. Profan 7 pkt
  7. Pralnia II Gniewino 4 pkt

  Wciąż można zapisywać się do ligi u organizatora (Konrad Wargin - nr tel. 728-349-946). Pozostały jeszcze 4 turnieje, po których zliczone zostaną punkty klasyfikacji generalnej. Pięć spośród wszystkich siedmiu turniejów ligi wlicza się do klasyfikacji generalnej, za którą przyznane zostaną nagrody rzeczowe na zakończenie rozgrywek.  info: Konrad Wargin


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.37

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel