START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  PłYWANIE


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Zagraniczny sukces Delfina
27 maja 2011 14:20 - Piotr Łukaszewski [47]
W okrojonym składzie dwuosobowa ekipa "Delfina MOKSiR Jastarnia" wystartowała w kolejnej rundzie Klubowego Pucharu Świata, która odbyła się w Niemczech w miejscowości Lipsk. Klub z półwyspu reprezentowała Agata Struck i Alex Romero.

Zawody stały na wysokim poziomie. Ustanowiono jeden rekord świata i dwa rekordy europy. W Lipsku wystartowali zawodnicy z 57 klubów z 14 państw, między innymi z Chin, Francji, Kolumbii, Rosji, Estonii, Czech, Kazachstanu.

Drużynowo, ze względu na to, że klub nie mógł punktować we wszystkich konkurencjach "Delfin MOKSiR Jastarnia" zajął 21 miejsce. Natomiast indywidualnie, na sześć startów zawodnicy zdobyli dwa medale i dwa razy zajęli wysokie piąte miejsce.

Medal złoty w konkurencji 100 m i medal brązowy na dystansie 200 m oraz piąte miejsce na 50 m wywalczyła Agata. Alex ustanowił bardzo dobry rekord życiowy na dystansie 200 m bi-fins (płetwy pojedyncze) i zajął piątą lokatę. Agata swoim startem udowodniła, że powinna znaleźć się w Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów.  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.41

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel