START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  PN: Co o barażu Zatoki piszą w Szczecinie... II
  13 czerwca 2008 04:28 - Janusz Nowicki [101]
  Z racji szczególnego zainteresowania części internautów tematem walki o II ligę piłkarską, poniżej część druga informacji z oficjalnej strony Pogoni Szczecin.

  Po interwencji Pogoni Szczecin SA w Polskim Związku Piłki Nożnej w Warszawie organizatorzy meczu barażowego w Pucku przyznali na to spotkanie regulaminowe 5% biletów dla kibiców Dumy Pomorza. Będą ich w sumie 32 sztuki. Ich dystrybucją zajmie się Stowarzyszenie Kibiców 'Portowcy'.
  "Tyle wręcz wyszarpaliśmy dla sympatyków Pogoni Szczecin" - powiedział Grzegorz Smolny, który przez pół czwartku negocjował z Sekretarzem Generalnym PZPN oraz Prezesem Zatoki Puck wejście na stadion dla kibiców Dumy Pomorza. "Ja wiem, że jest to kropla w morzu potrzeb, ale więcej nie udało się uzyskać" - dodał Wiceprezes Pogoni Szczecin SA.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami organizator spotkania od początku miał obowiązek wpuszczenia na swój obiekt kibiców drużyny przyjezdnej. Niestety dopiero po interwencji Zarządu Pogoni Szczecin oraz groźbie konsekwencji dyscyplinarnych ze strony PZPN Zatoka Puck SSA postanowiła udostępnić stadion dla sympatyków drużyny gości. Oparła się jednak ściśle na przepisach związkowych, które mówią o obowiązku przyjęcia kibiców drużyny przyjezdnej w ilości 5% pojemności stadionu. A ponieważ obiekt w Pucku posiada zaledwie 650 miejsc siedzących stąd ilość 32 sztuki.
  W zaistniałej sytuacji Zarząd Pogoni Szczecin SA poprosił Stowarzyszenie 'Portowcy' o wyselekcjonowanie grupy 32 osób, której klub ufunduje wejściówki na to spotkanie.

  Info: Adam Wosik/pogonszczecin.info


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.45

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel