START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  PN: Co o barażu Zatoki piszą w Szczecinie... I
  13 czerwca 2008 04:19 - Janusz Nowicki [113]
  Poniżej możecie Państwo przeczytać co na temat meczu barażowego o II ligę piłkarską piszą na oficjalnej stronie Pogoni Szczecin.

  Pierwszy mecz barażowy o awans do nowej II ligi piłki nożnej pomiędzy Zatoką Puck, a Pogonią Szczecin rozegrany zostanie w sobotę 14 czerwca 2008 roku o godz. 17.00 na stadionie przy ulicy Lipowej 3 w Pucku. Organizatorzy chcą przeprowadzić te zawody bez udziału kibiców gości, jednak Pogoń Szczecin SA robi wszystko, aby kibiców Dumy Pomorza na ten mecz w sobotę wpuszczono.
  W piśmie przesłanym w czwartek do Pogoni Szczecin SA czytamy między innymi: "W celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku przed, w czasie i po meczu, po uzgodnieniach z Komendą Powiatową Policji w Pucku, jesteśmy zmuszeni odmówić przyjęcia Waszych kibiców. Zbyt mało czasu pomiędzy losowaniem, a terminem meczu barażowego uniemożliwia nam przygotowanie obiektu w Pucku na przyjęcie większej ilości Kibiców Waszego Klubu, stąd powyższa decyzja". Pismo podpisali Prezes Zarządu Zatoki Puck SSA Tomasz Jurewicz oraz Burmistrz Miasta Puck Marek Rintz.
  Decyzja ta nie zadowoliła władz Pogoni Szczecin SA, które czynią obecnie starania w Polskim Związku Piłki Nożnej w Warszawie, aby fanów Dumy Pomorza w ilości przewidzianej przepisami na obiekt w Pucku jednak wpuszczono.

  Info: Adam Wosik/pogonszczecin.info


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

  marko60[niezalogowany-83.25.99.143] (14 czerwca 2008 17:34:51)
  Tak to już jest,do gadania to jest ich wielu,o 2 lidze o pięknym obiekcie...Ale jak coś trzeba zorganizować,to wychodzi jak zawsze-klops.
  iwo[niezalogowany-83.14.249.242] (13 czerwca 2008 06:43:07)
  Co w Pucku się boją nie potrafią zabezpeczyć A klasowy mecz co dopiero baraż o drugą ligę
   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.39

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel