START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych klas V
06 czerwca 2008 16:46 - Arkadiusz Pieper [316]
KOMUNIKAT KOŃCOWY z Mistrzostw w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych klas V Puck, dnia 03.06.2007 rok

WYNIKI TECHNICZNE

DZIEWCZĘTA

100 m
1. Lademann Daria Połchowo 14,1
2. Olszewska Katarzyna Jastarnia 15,0
3. Wendt Ewa Krokowa 15,1
4-5. Lolowska Dorota Żarnowiec 15,2
Dziwoń Justyna Jastarnia 15,2
6. Borska Agnieszka Puck 15,4
7. Budzisz Magdalena Żelistrzewo 15,4
8. Czuba Michalina Puck 15,5
Krzysztofie Klaudia Połchowo 17,8
Miller Dorota Połchowo 18,3
Białkowska Paulina Swarzewo 15,9
Macoszka Aldona Krokowa 16,1
Urbańska Anna Jastarnia 16,3
Dettlaff Maria Żarnowiec 16,4
Koziróg Ada Żarnowiec 16,5
Lewnau Aneta Żelistrzewo 16,2
Stefanowska Wiktoria Puck 15,6
Lengiewicz Natalia Puck 16,1
Krzysztofie Karolina Połchowo 16,7

300 m
1. Wendt Ewa Krokowa 53,4
2. Alowska Dorota Żarnowiec 53,5
3. Czuba Michalina Puck 54,4
4. Żaczek Marta Żarnowiec 55,9
5. Naczk Natalia Krokowa 56,6
6. Grzywacz Anna Połchowo 57,3
7. Szweda Weronika Żelistrzewo 58,1
8. Dublińska Iga Puck 58,4
Potrykus Julia Połchowo 1:03,5
Karpińska Alina Swarzewo 1:05,4
Dettlaff Aleksandra Swarzewo 1:02,4
Kałdzińska Daria Żelistrzewo 1:03,7
Nadolna Julia Puck 1:00,3

600 m
1. Elwart Klaudia Puck 2:06,2
2. Budynek Justyna Połchowo 2:08,3
3. Szamańska Katarzyna Krokowa 2:10,1
4. Sudecka Emilia Żelistrzewo 2:12,5
5. Schab Paulina Puck 2:13,0
6. Gafie Paulina Żarnowiec 2:13,3
7. Rogocka Maja Krokowa 2:15,0
8. Karpińska Zofia Swarzewo 2:24,8
Grafowska Eliza Puck 2:18,2
Perszon Róża Puck 2:31,5
Lessnau Aleksandra Puck 2:14,0
Augustyniak Oliwia Puck 2:14,3

Sztafeta 400-300-200-100 m
1. Połchowo 3:04,1
2. Żelistrzewo 3:09,8
3. Żarnowiec 3:10,7
4. Krokowa 3:11,1
5. Puck 3:12,3
6. Jastarnia 3:12,7

skok w dal /strefa 1m/
1. Lademann Daria Połchowo 4,24
2. Dziwoń Justyna Jastarnia 3,92
3. Borska Agnieszka Puck 3,81
4. Olszewska Katarzyna Jastarnia 3,81
5. Minga Agata Krokowa 3,74
6. Folarczyk Agnieszka Puck 3,66
7. Budzisz Magdalena Jastarnia 3,56
8. Naczk. Natalia Krokowa 3,54
Krzysztofik Karolina Połchowo 3,15
Potrykus Julia Połchowo 3,00
Szweda Dominika Połchowo 2,40
Białkowska Paulina Swarzewo 3,46
Czapp Agata Swarzewo 2,80
Dorsz Paulina Swarzewo 2,90
Skwiercz Patrycja Swarzewo 2,94
Kuchnowska Klaudia Swarzewo 2,94
Derc Patrycja Swarzewo 2,35
Ferra Aleksandra Swarzewo 2,45
Dettlaff Aleksandra Swarzewo 3,33
Urbańska Anna Jastarnia 3,20
Żaczek Marta Żarnowiec 3,43
Krawczyń Paulina Żarnowiec 3,30
Dettlaff Maria Żarnowiec 3,28
Szweda Weronika Żelistrzewo 3,34
Szmidt Alicja Żelistrzewo 3,27
Stefanowska Wiktoria Puck 3,62
Lessnau Aleksandra Puck 3,43
Dublińska Iga Puck 3,31

Kula/3 kg/
1. Czerwionka Agnieszka Puck 6,95
2. Treppa Natalia Puck 6,79
3. Koziróg Ada Żarnowiec 6,36
4. Grzywacz Anna Połchowo 6,16
5. Goyka Weronika Żarnowiec 5,65
6. Kur Marianna Krokowa 5,27
7. Miller Beata Połchowo 5,22
8. Lindstadt Karolina Jastarnia 4,85
Szulc Zuzanna Połchowo 4,84
Lawer Kinga Żarnowiec 5,27
Pawlaczyk Martyna Puck 5,77
Kwidzyńska Ada Puck 5,91

Piłka palantowa
1. Krzysztofie Karolina Połchowo 37,5
2. Gajewska Ewa Żarnowiec 36,0
3. Goyke Weronika Żarnowiec 33,0
4. Okoń Sandra Żelistrzewo 32,5
5. Talarczyk Agnieszka Żelistrzewo 32,0
6. Lindstadt Karolina Jastarnia 32,0
7. Styborska Karolina Puck 29,0
8. Maciszka Aldona Krokowa 27,5
Włoskowicz Karolina Żarnowiec 27,0
Budnik Natalia Żarnowiec 30,0
Binga Ewelina Żarnowiec 23,0
Kur Marianna Krokowa 22,0
Mazgiel-Wiszniewska Marta Żelistrzewo 20,5
Frank Martyna Żelistrzewo 24,0
Pawlaczyk Martyna Żelistrzewo 27,0
Kwidzyńska Ada Żelistrzewo 28,0
Treppa Natalia Żelistrzewo 28,5
Szweda Dominika Połchowo 22,0
Karpińska Alina Swarzewo 23,5

CHŁOPCY

100 m
1. Borski Maciej Żarnowiec 14,5
2. Jeszewski Robert Żelistrzewo 14,7
3-4. Bona Dawid Puck 15,3
Ciskowski Mateusz Krokowa 15,3
5. Klawikowski Sebastian Puck 15,7
6. Berghann Mateusz Krokowa 15,8
7. Ustarbowski Michał Swarzewo 15,8
8. Radtke Radosław Żelistrzewo 15,9
Dettlaff Adrian Połchowo 18,7
Łosiński Radosław Połchowo 17,9
Konkol Radosław Swarzewo 18,8
Skrzypkowski Paweł Swarzewo 16,3
Bosik Dawid Jastarnia 18,1
Pieper Piotr Jastarnia 17,2
Białk Rafał Żarnowiec 16,0
Kwarta Marek Puck 16,5

300 m
1. Cejnowa Janusz Połczyno 51,4
2. Marczyński Jan Puck 52,9
3. Renusz Damian Żarnowiec 53,1
4. Mikołajczyk Adrian Puck 54,5
5. Doliński Adam Swarzewo 55,6
6. Kwidziński Patryk Krokowa 56,9
7. Woźniak Robert Żelistrzewo 57,4
8. Roeske Mateusz Krokowa 58,1
Falkowski Krzysztof Połchowo 1:25,6
Dettlaff Adrian Połchowo 1:10,9
Łosiński Radosław Połchowo 1:05,4
Stefanowski Jakub Połchowo 1:03,4
Wróbel Seweryn Jastarnia 1:01,6
Szankin Patryk Jastarnia 59,9
Białk Rafał Zarnowiec 58,3
Patyk Sebastian Żelistrzewo 58,7
Kwarta Marek Puck 57,4
Wika Daniel Puck 55,7
Jehle Filip Puck 1:08,0
Klawikowski Sebastian Puck 1:00,0
Błański Paweł Puck 1:01,0

600 m
1. Rosalewski Maciej Połchowo 1:56,0
2. Szynszecki Marcin Krokowa 1:57,2
3. Olesiak Mateusz Krokowa 2:01,0
4. Klahs Jakub Puck 2:03,8
5. Reszke Piotr Puck 2:05,0
6. Dettlaff Mateusz Żelistrzewo 2:12,8
7. Mueller Artur Żarnowiec 2:16,3
8. Jeka Mateusz Połchowo 2:17,7
Stankiewicz Jakub Połchowo 2:25,1
Sokołek Michał Żarnowiec 2:19,9
Makurat Mikołaj Puck 2:08,2
PK Jancowski Tomasz Połchowo 2:23,5

Sztafeta 400-300-200-100 m
1. Żarnowiec 3:00,0
2. Puck 3:02,2
3. Krokowa 3:04,1
4. Połchowo 3:06,1
5. Jastarnia 3:23,3
6. Żelistrzewo 3:33,6

skok w dal /strefa 1 m/
1. Borski Maciej Żarnowiec 4,38
2. Cejnowa Janusz Połczyno 4,30
3. Jetke Jakub Puck 4,27
4. Ciskowski Mateusz Krokowa 4,08
5. Lenc Krzysztof Jastarnia 4,03
6. Jaszewski Robert Żelistrzewo 4,02
7. Skrzypkowski Paweł Swarzewo 3,85
8. Radtke Radosław Żelistrzewo 3,77
Drzeżdżon Kacper Połchowo 3,27
Stefanowski Jakub Połchowo 3,36
Ustarbowski Michał Swarzewo 3,80
Bosik Dawid Jastarnia 2,75
Pieper Piotr Jastarnia 3,50
Wróbel Seweryn Jastarnia 3,22
Szankin Patryk Jastarnia 3,03
Bergtann Jakub Krokowa 3,60
Renusz Damian Żarnowiec 3,77
Patyk Sebastian Żelistrzewo 3,50
Byczkowski Kordian Puck 3,84
Jehle Filip Puck 3,50
Błański Paweł Puck 3,45
Bona Daniel Puck 3,63
Toryńczak Damian Połchowo 2,20

Kula /3 kg/
1. Ryba Sebastian Krokowa 9,20
2. Nikholc Maciej Puck 9,11
3. Markiewicz Mariusz Jastarnia 8,29
4. Przbylski Bartłomiej Puck 7,81
5. Bujak Radosław Żarnowiec 7,59
6. Lieske Jarosław Żarnowiec 6,74
7. Radtke Patryk Krokowa 6,70
8. Koleniec Dominik Połchowo 6,33
Krzebietke Kamil Połchowo 4,92
Łangowski Dominik Połchowo 4,66
Marczyński Jan Puck 6,34
Piłka palantowa
1. Markiewicz Mariusz Jastarnia 48,5
2. Jetke Jakub Puck 46,5
3. Nikholc Maciej Puck 45,0
4. Wojtania Filip Swarzewo 43,0
5. Doliński Adam Swarzewo 41,5
6. Zelewski Grzegorz Krokowa 41,5
7. Roeske Mateusz Krokowa 41,0
8. Lenc Krzysztof Jastarnia 40,0
Drzeżdżon Kacper Połchowo 31,5
Koleniec Dominik Połchowo 32,0
Krzebietke Kamil Połchowo 25,5
Konkol Radosław Swarzewo 32,0
Kwidzyński Patryk Krokowa 37,5
Bujak Radosław Żarnowiec 36,5
Lieske Jarosław Żarnowiec 40,0
Loewnau Karol Żelistrzewo 40,0
Patyk Sebastian Żelistrzewo 37,5
Byczkowski Kordian Puck 37,5
Wicka Daniel Puck 44,5
Przybylski Bartłomiej Puck 42,0
Mikołajczyk Adrian Puck 43,0
PK Cejnowa Janusz Połczyno 44,0

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ
1. P u c k 123,5 pkt.
2. Krokowa 93,5
3. Żarnowiec 90,5
4. Połchowo 69,0
5. Jastarnia 54,5
6. Żelistrzewo 47,0
7. Swarzewo 18,0
8. Połczyno 16,0

INFO: Bolesław Jaszke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

Jeroldpa[niezalogowany-87.206.240.230] (29 września 2014 22:08:49)
Fajna strona, pozdrawiam czytających.
michalLymn[niezalogowany-89.66.240.248] (15 maja 2014 20:39:07)
Fajna strona, nawet ciekawy wpis, dodam se do ulubionych niech strace :)
Anitatype[niezalogowany-89.68.74.246] (16 kwietnia 2014 09:21:55)
Ostanio dużo czytam blogów, stron a także bywam na forum dyskusyjnym gazety.pl. Ta strona mnie bardzo zaciekawiła, dodałam sobie ją do ulubionych. Pozdrawiam Anita :) Nie gram w darmowe gry flash na facebooku!
 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.4

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel