START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Przetasowania w Bytovii Bytów
  27 czerwca 2007 09:39 - Janusz Nowicki [90]
  Na razie chęć opuszczenia Bytovii Bytów zadeklarował jedynie Damian Kotłowski. Jest on zainteresowany grą w Sławie Sławno.
  Trudno stwierdzić, który z powodów jego odejścia był ważniejszy. To, że grał za mało, czy fakt, że do Sławna ma bliżej. Deklaracji o chęci gry w klubie nie podpisali jeszcze Łukasz Kłos (szuka klubu), Mariusz Kalamaszek (negocjacje z prezesem trwają) i Ryszard Mądzelewski. W przypadku tego ostatniego są plany, aby prowadził osobne treningi dla drużyny rezerw i zapewne tylko kwestią czasu będzie dogadanie się z Zarządem klubu.
  Do zespołu seniorów oprócz wzmocnień z innych klubów dojdzie 6 młodzieżowców, którzy skończyli wiek juniora: Adrian Świderski, Łukasz Kluk, Arkadiusz Sabisz, Bartosz Wiczkowski, Sylwester Pięta i Krzysztof Paraficz. Najprawdopodobniej będą tworzyć trzon drugiego zespołu w klasie A z możliwością otrzymywania szansy w IV-ligowym zespole. Ponadto trener Waldemar Walkusz będzie coraz częściej korzystać z młodego bramkarza Krzysztofa Oleszkiewicza i utalentowanego napastnika juniorów młodszych Damian Formelę.

  Info: bytovia.pl


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.48

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel