START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  KS Chwaszczyno - Jantar Sopot 0-0
  26 czerwca 2007 09:01 - Janusz Nowicki [100]
  W pierwszych minutach meczu mogło się wydawać, że zawodnikom Chwaszczyna ten mecz się ułoży. W 6 min kapitan Chwaszczyna oddał niecelny strzał. W 15 min Bartek zagrał na głowę Przemka, ale piłka nie wpada do siatki. W 20 min jeden z zawodników Jantara mija obrońców KS i staje przed wyśmienitą okazją do strzelenia bramki, ale strzela bardzo niecelnie. W 27 min po rogu jeden z zawodników KS oddał strzał z główki, ale piłka leci nad bramką. Minutę później odpowiedź ze strony gości, ale Czarek stoi na posterunku. W 30 min Leszek Zdral zostaje ukarany żółtym kartonikiem za dyskusje z sędzią. Minutę później kolejny strzał gości i tym razem niecelny. W 34 min z autu piłkę wyrzuca Szkudi do Królika, a ten uderza z lewej obok słupka. W 36 min uderza Przemek z woleja, ale i ten strzał jest niecelny. W pierwszej połowie meczu to podopieczni trenera Finstera stanęli przed większą ilością szans do strzelenia bramki, ale żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Jantar miał jedną bardzo klarowną sytuację, ale napastnik V-ligowca nie popisał się skutecznością.
  Cztery minuty po wznowieniu gry zespół Chwaszczyna jest bliski objęcia prowadzenia, ale piłka uderzona z główki przez Królika trafia w poprzeczkę i w zawodnika gości stojącego na linii bramkowej i wylatuje w pole. W 60 min groźna sytuacja w polu karnym KS, ale skutecznym wślizgiem popisuje się Bartek Pielecki. Minutę później kolejna akcja Jantara. W 63 min Maszti otrzymuje żółtą kartkę, dwie minuty później za wślizg od tyłu żółty kartonik zobaczył też Killer. W 67 min Jantar marnuje najlepszą okazję w tym meczu by strzelić bramkę! Piłka trafia do niepilnowanego zawodnika w polu karnym, a ten mając sporo czasu na uderzenie strzela Panu Bogu do okna. W ostatnich minutach zespół Chwaszczyna nieco się pogubił i to Jantar dyktował warunki gry. Goście wyszli z paroma kontrami, ale nie zakończyli żadnej zdobyciem bramki.
  Mecz rewanżowy na boisku przy ul. 23 marca w Sopocie, a początek zaplanowany jest na godz. 17.
  Chwaszczyno: Czarek Kaniewski, Łukasz Masztak, Krystian Kamiński, Radek Teca, Bartek Pielecki (76 Mariusz Grzesiak), Dawid Szkudlarek (66 Wojtek Igielski), Sebastian Niemczewski, Łukasz Król (c) (71 Piotr Żuławski), Michał Biszto, Mariusz Dywicki (66 Radek Zawlik), Przemek Duda

  Info: kschwaszczyno.ovh.org


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.46

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel