wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady

Wydarzenia

Powiększ zdjęcie
    Orlęta Reda - Czarni Pruszcz 4:0
    30 sierpnia 2006 22:15 - Janusz Nowicki [109]
    Wygraną 4:0 zakończył się dzisiejszy mecz Orląt Reda z Czarnymi Pruszcz Gdański.
    Relacja z meczu:
    9' - Pierwszy strzał na bramkę Falkowskiego oddają goście, bramkarz bez trudu łapie piłkę.
    10' - Kolejna akcja podbramkowa Czarnych, piłka wychodzi na rzut rożny. Po dośrodkowaniu Falkowski znów ze spokojem łapie piłkę.
    17' - Rzut wolny dla Orląt, z około 20 metrów dośrodkowuje Witt, piłke przejmuje Królik i posyła ją ponad poprzeczkę.
    26' - Z lewego skrzydła strzał na bramkę gości oddaje Marcin Królik, który bez trudu zatrzymuje golkiper przyjezdnych.
    29' - Zamieszanie w polu karnym Czarnych, piłkę z lini bramkowej wybija jeden z obrońców.
    30' - Bramkarz gości fauluje w polu karnym jednego z naszych zawodników, po czym zostaje ukarany czerwoną kartką. Do wykonania "jedynastki" szykuje się Jarosław Gołdyń w czasie gdy goście dokonuja zmiany bramkarza.
    33' - GOOOL !!! 1:0, rzut karny na bramkę zamienia Gołdyń.
    39' - Po skrzydłowej akcji Orląt Szrudrowicz trafia z boczną siatkę.
    40' - Druga szansa na zdobycie bramki dla Szrudrowicza, lecz znów niecelnie, tym razem strzela ponad bramką.
    41' - GOOOL !!! 2:0, "Do trzech razy sztuka", Szrudrowicz umieszcza piłkę w siatce strzelając nad interweniującym bramkarzem.
    42' - Czarni na bramkę odpowiadają akcją pod naszym polem karnym, lecz Falkowski powstrzymuje strzał.
    55' - Rzut rożny dla przyjezdnych, dośrodkowanie przechwytuje Przemysław Falkowski.
    58' - Kolejna akcja Czarnych, tym razem napastnik gości strzałem z woleja posyła piłkę obok słupka.
    64' - Orlęta przeprowadzają akcję lewym skrzydłem, bramkarz gości przechwytuje wlatującą w pole karne piłkę.
    70' - Pierwsza zmiana w drużynie Orląt. W miejsce Żołnierewicza wchodzi Deliga.
    71' - GOOOL !!! 3:0, Marcin Królik strzela z głowki w okienko bramki gości.
    76' - Szrudrowicz oddaje strzał na bramkę gości, lecz prosto w bramkarza i piłka wychodzi na rzut rożny.
    77' - Dośrodkowanie Kiełba pewnie chwyta bramkarz Czernych. 80' - GOOOL !!! 4:0, Szrudrowicz strzela swoją drugą bramkę w tym meczu.
    84' - Druga zmiania w naszej drużynie za Szrudrowicza wchodzi Kamil Siniecki.
    87' - Kolejna zmiana w szeregach Orląt na boisku pojawia się Dziubiński, a schodzi Renusz.
    89' - Ostatnia możliwa zmiana Orląt, schodzi Celiński a w jego miejsce pojawia się Marcin Rumian.
    Bramki: Gołdyn 34-k, Szrudrowicz 41, Królik 71, Szrudrowicz 80.
    Orlęta: Falkowski - Trocki, Gołdyń, Witt, Królik - Kiełb, Dworniak, Celiński (89 Rumian), Renusz (87 Dziubiński) - Żołnierewicz (70 Deliga), Szrudrowicz (84 Siniecki).
    Info: orleta.reda.prv.pl

* [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.