START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Relaks Mechowo - KS Chwaszczyno 2:3
  27 sierpnia 2006 20:36 - Janusz Nowicki [105]
  Przez pierwsze kilka minut gra była toczona głównie w środku polu. W 6 min Maciek Walder uderza piłkę z własnej połowy, ale bramkarz gospodarzy łapie ją bez większych problemów. W 9 min gospodarze wykonują wolny z ok. 25 m, który rozgrywają krótko, a obrońcy gości byli lekko zaskoczeni tym faktem, ale w porę interweniują. Chwilę potem Bartek atakuje prawą stroną, dośrodkowywuje, ale Szkudi uderza niecelnie z główki. W tej akcji bramkarz gospodarzy odnosi lekką kontuzję. W 13 min Relaks przeprowadza atak lewą stroną, ale nic z tego nie wychodzi. Minutę potem atakuje Chwaszczyno, ale niestety Dudi wypuszcza sobie piłkę ciut za daleko. W 16 min kolejny rajd Bartka i dośrodkowanie, ale piłkę przejmują obrońcy. W 20 min gracz gospodarzy z numerem 22 otrzymuje żółtą kartkę za brzydki faul. Dwie minuty później doskonale w polu karnym znajduje się Szkudi, ale niestety stracił panowanie nad piłką. W 25 min pierwszą żółtą kartkę dostaje za słownictwo Banan. W 28 min kartkę w pełni zasłużoną dostaje Maciek Walder za faul na 25 m. Chwilę wcześniej Żyła powalił przeciwnika w starciu i gospodarze domagali się dwóch żółtych, ale sędzia dał tylko Maćkowi i podyktował rzut wolny. Gospodarze uderzają bezpośrednio na bramkę i Czars z trudem broni piąstkując. Minutę później Dudi strzela w boczną siatkę po akcji prawym skrzydłem. W 34 min gospodarze wykonywali dwa rzuty rożne, ale goście wychodzą z opresji bez szwanku. Goście nie pozostali dłużni... Królik przejął piłkę w środku pola, piłka trafiła do Dudiego, który oddał silny strzał z ok. 15 m, bramkarz wypluwa piłkę i Banan dobija ją do pustej bramki! Minutę później żółtą kartką został ukarany gracz gosp. z numerem 6, a wolnego wykonał Banan, ale strzał z 35 m przeleciał nad bramką. Pechowa dla Chwaszczyna okazała się kolejna akcja gospodarzy. Zawodnik nr 22 oddaje strzał z lini pola karnego, piłka odbija się od obrońcy i ląduje za bramką. Gospodarze wykonują róg i nr 6 z bliska wbija silnym strzałem piłkę do bramki. Po tym golu gospodarze starają się przycisnąć i atakują na naszą bramkę, ale bez efektów. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Dudi uderza wolnego z ok. 25 m wysoko nad bramką. Tuż przed przerwą Królik oddaje strzał z ok. 40 m, który szybuje niewiele nad bramką.
  Druga połowa zaczęła się od dosyć ostrego wejścia Królika, za co otrzymał żółtą kartkę. Nad boiskiem zaczyna padać deszcz i część ludzi z ławek ucieka pod drzewa do pobliskiego lasku. W 47 min gospodarze oddają niecelny strzał. W 55 min po rogu Banan uderza w kierunku bramki, ale niecelnie. Minutę później gospodarze oddają strzał z daleka, ale Czars łapie piłkę. Nasi nie pozostają dłużni, ale strzał Królika zza pola karnego łapie bramkarz, a kolejny strzał Banana zostaje przyblokowany nogą przez obrońcę gospodarzy i piłka traci na sile i bramkarz gospodarzy łapie ją bez problemów. Czars wyłapuje dośrodkowanie z prawej strony, goście przeprowadzają kontrę, ale Dudi z dosyć trudnej pozycji nie trafia w światło bramki. W 59 min dochodzi do pierwszej zmiany w Chwaszczynie. Schodzi bardzo aktywny w pierwszej połowie Bartek, a na boisko wchodzi Mariusz Grzesiak. W 63 min gospodarze dokonują podwójnej zmiany. Za nr 3 wchodzi nr 4, a za nr 23 - 21. Trzy minuty później Relaks przejmuje piłkę w środku pola, ich zawodnik oddaje dosyć silny strzał, piłka po drodze odbija się od pleców Maćka i pozostawia Czarsa bez szans, który tylko odprowadza piłkę wzrokiem. W 67 min trener wprowadza Mikiego za Banana. 4 minuty później dochodzi do kolejnej zmiany, schodzi Marek Słowik, a wchodzi Haiko. W 75 min gospodarze wykonywali wolny, Czars wypuszcza piłkę przed siebie i do bramki ładuje ją zawodnik Relaksu. Bramka nie zostaje uznana, gdyż zawodnik dobijający zdaniem liniowego znajdował się na spalonym. Chwilę potem trener dokonuje ostatniej zmiany i za Sebę wpuszcza Teoretyka. Na 10 min przed końcem spotkania za drugą żółtą z boiska schodzi nr 22 i Relaks gra w dziesiątkę. Od tego momentu nasi zdecydowanie przejmują inicjatywę. Już kilka sekund po zejściu zawodnika gospodarzy przeciwnicy cudem wybijają piłkę z lini bramkowej. W kolejnym ataku Dudi uderza główką z bliska na bramkę, ale na drodze stanął obrońca z Mechowa. Goście reklamują zagranie ręką, ale sędzia nakazuje grać dalej. W kolejnej akcji Miki uderza piłkę z prawej flanki, piłka leci dosyć nisko i wpada po długim rogu bramkarza! Strzelec wyrównującej bramki kilka minut później znów oddaje strzał z daleka, ale tym razem piłka leci niewiele obok bramki. Goście nie spuszczali z tonu i dalej atakowali bramkę Relaksu. Po jednej z akcji sędzia odgwizdał spalonego, a po drugiej Szkudi uderzył na bramkę, ale bramkarz stał tam, gdzie być powinien. W ostatniej minucie nasi wykonywali rzut rożny i w zamieszaniu w polu karnym Teoretyk pakuje piłkę do siatki. Po drodze próbuje ją jeszcze wybić głową obrońca gospodarzy, ale na nic się to nie zdaje. Ku uciesze kibiców gości dosyć licznie zebranych na tym wyjeździe sędzia minutę później ostatni raz odgwizduje koniec spotkania.
  Info: kschwaszczyno.ovh.org


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.41

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel