wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady

Wydarzenia

Powiększ zdjęcie
    Sparingowe wygrane
    28 stycznia 2006 - Janusz Nowicki [126]
    Czwartoligowcy z Mrzezina i Połchowa rozegrali dzisiaj kolejne mecze sparingowe. Obie drużyny wygrały swoje spotkania.

Kaszuby Połchowo pokonały piątoligową Pogoń Lębork 1:0. Strzelcem jedynej bramki był Michał Freiberg. W końcówce meczu bramkę ze spalonego - nie zaliczoną przez prowadzącego spotkanie, głową zdobył Sebastian Kurdziel.

Start Mrzezino bez większych problemów zwyciężył - również piątoligową - drużynę KP Sopot. Tu wygrana była bardziej okazała - 3:0 (2:0). Dwie bramki w pierwszej połowie zdobył Marek Pieper, a w końcówce (w zamieszaniu podbramkowym) trzeciego gola najprawdopodobniej też zdobył Pieper. Na kwadrans, może 10 minut przed końcem meczu, rzutu karnego nie wykorzystał Michał Płotka, wypożyczony na pół roku z Korony Żelistrzewo.

Info: jak najbardziej własne...

* [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.