START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Ucieczka spod noża
16 października 2005 - wejher [139]
W inauguracyjnym meczu pomorskiej ligii juniorów Korab Puck podejmował na własnej hali SKS Amber Starogard Gdański. Pucczanie byli faworytem spotkania jednak nie poszło im tak gładko jak wszyscy przypuszczali.

Pierwsze dwa sety miały bardzo podobny przebieg na początku kilku punktowe prowadzenie Korabowców aby po chwili zrobił się remis, a potem przewaga gości. W konsekwencji goście wygrali pierwsze dwa sety kolejno do 18 oraz 23. W trzecim secie goście od początku systematycznie budowali swoją przewagę. W pewnym momencie było już nawet 16:10, jednak pucczanie sprężyli się i zaczęli gonić drużynę przyjezdnych. Ostatecznie set po dramatycznej końcowce zakończył się zwycięstwem gospodarzy 27:25. Czwarty set to pewna gra Korabowców i wygrana do 19. W tie-breku drużyny szły łeb w łeb do stanu 5:5, jednak już za chwile zrobiło się 10:6 dla SKSu, jednak pucczanie znowu nie spuścili głów w dół i wygrali po pasjonującej końcówce 17:15.

Korab Puck - SKS Amber Starogard Gdański 3:2 (18,23,-25,-19,-15)

Skład Koraba: Marcin Konkel (c), Szymon Nadolny, Paweł Kaczmarek, Artur Szmidtka, Adam Muża, Michał Muża, Daniel Lenc, Kazimierz Poppel, Adam Muża oraz libero Piotr Elwart.  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.42

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel