START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Zatoka Puck wygrała w XII Kibol Cup
  06 marca 2017 21:52 - Janusz Nowicki [160]
  fot: CKPiS Władysławowo
  Drużyna Zatoki Puck zwyciężyła w XII Mistrzostwach Powiatu Puckiego w Futsalu „Kibol Cup” o Puchar Burmistrza Władysławowa. W meczu finałowym pucczanie pokonali 6:4 władysławowskich Drewniaków – trzykrotnego mistrza powiatu.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl  Piłkarze Zatoki cieszą się z tytułu mistrzowskiego po raz drugi. Do Zatoki trafiła też statuetka dla najlepszego bramkarza, którym został Jonasz Glowienke. Trzecie miejsce zajęła drużyna Bajadera, która – jak się później okazało - w swoim składzie miała Króla Strzelców. Został nim Michał Skwiercz, zdobywca jedenastu goli. Czwartym finalistą była drużyna Specjaliści z Władysławowa.


  Jak zwykle na parkiecie nie zabrakło emocji, ładnie zdobytych goli i bramkarskich parad. Uczestnicy dawali z siebie wszystko, co zawsze cieszy kibiców. Na szczęście obeszło się bez większych kontuzji.
  Efektem nieobecności zgłoszonych wcześniej trzech drużyn było to, że w rozgrywkach grupowych wiele spotkań się nie odbyło. Niepoważne podejście części piłkarzy skłoniło organizatorów do szukania sposobu na przyszłość. – Zmienimy system rozgrywek – mówią. – Zrezygnujemy z czterech grup czterozespołowych, a stworzymy dwie po sześć drużyn. To powinno zabezpieczyć nas przed takimi sytuacjami, że piłkarze przyjeżdżają specjalnie na mistrzostwa, gdzie rozgrywają tylko dwa mecze i jadą z powrotem do domu.

  Szczegółowe wyniki na: cup.kibol.pl
  Mistrzostwa zorganizowało Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przy współudziale finansowym Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Urzędu Gminy w Kosakowie, Krokowskiego Centrum Kultury w Krokowej i Urzędu Miasta w Helu.    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.32

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel