START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Zapraszamy na VIII półmaraton Ziemi Puckiej
12 lipca 2016 12:29 - quaresma89 [81]
Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckie informuje że dnia 23 lipca (sobota) 2016 roku przeprowadzony zostanie VIII Półmaraton Ziemi Puckiej. Start do biegu o godz. 15.00 na stadionie w Pucku a dalej trasa biegnie do Błądzikowa - Żelistrzewa - Osłonina - Rzucewa - Błądzikowa i do Pucka z metą na stadionie. Do chwili obecnej do Półmaratonu zgłosiło się ok. 400 uczestników w tym ponad 100 uczestników Ziemi Puckiej. Zapisy trwają do 18 lipca. Wśród zgłoszonych biegaczy jest również zeszłoroczny zwycięzca Tomasz Grycko z Blizy Władysławowo. Grycko -  tegoroczny podwójny Mistrz Polski - o ile pozwolą warunki atmosferyczne - postara się poprawić rekord trasy Półmaratonu do którego w roku ubiegłym zabrakło 8 sekund.
Wśród uczestników m.in będzie reprezentant Australii, Ukrainy a o szczegóły biegu dopytują się jeszcze biegacze z Afryki, których już gościliśmy w Pucku w poprzednich latach. To właśnie do przedstawiciela Afryki należy dotychczasowy rekord trasy.
Organizatorzy zachęcają do zgłoszenia się do biegu jeszcze tych, którzy się wahają. Trasa biegu wprawdzie nie należy do łatwych ale jest urozmaicona a bieg przeprowadzony jest w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn oraz w 18 kategoriach wiekowych w tym dla najlepszych uczestników Ziemi Puckiej.

info: Waldemar Płomień


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.38

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel