START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  X Kibol Cup i wszystko jasne
  24 lutego 2015 21:30 - Janusz Nowicki [159]
  I już wszystko wiemy. W niedzielnych X Mistrzostwach Powiatu w Futsalu 'Kibol Cup' o Puchar Starosty Puckiego ponownie wystartują drużyny ze wszystkich gmin i miast powiatu.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl  Dzisiaj jednak zdecydowała się przyjechać do Władysławowa ekipa z Helu. Tak więc można powiedzieć, że zamknęliśmy tym samym skład naszego futsalowego święta. Awans do mistrzostw wywalczyły po dwie drużyny z ligi puckiej, władysławowskiej, kosakowskiej, krokowskiej i gminy Puck. Po jednej ekipie wystawiły Hel i Jastarnia, gdzie nie odbywają się rozgrywki ligowe, ani choćby turniejowe.

  Komplet drużyn uzupełniony został czterema drużynami z 'dziką kartą', które pochodzą z Władysławowa, Pucka, gminy Puck i gminy Kosakowo. Chętnych drużyn było więcej, m.in. z Władysławowa, ale głównie z gminy Kosakowo, skąd chciało w X Kibol Cup zagrać w sumie aż siedem drużyn. Szkoda - gdybyśmy mieli więcej miejsc z pewnością część przypadłaby właśnie piłkarzom kosakowskim.

  Przypominamy, że na 10 min przed rozpoczęciem rozgrywek nastąpi rozlosowanie drużyn z 'dzikimi kartami' do czterech grup. Terminarz, regulamin i więcej szczegółów o imprezie na stronie cup.kibol.pl

  Zapraszamy w niedzielę piłkarzy oraz kibiców do wspaniałej zabawy na trybunach hali głównej OPO Cetniewo we Władysławowie! Gramy bez przerwy od godz. 9:00 do 16:00 i to większość czasu na dwóch boiskach jednocześnie...

  Organizatorzy: stowarzyszenie Sportowe Kaszuby i Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.41

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel