START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  W niedzielę X Kibol Cup Puck cz. II
  24 lutego 2015 08:43 - Janusz Nowicki [145]
  Wiemy już trochę więcej odnośnie drużyn występujących w tegorocznych, X Mistrzostwach Powiatu w Futsalu 'Kibol Cup' o Puchar Starosty Puckiego. Ostateczny jednak skład poznamy dzisiaj, czyli we wtorek wieczorem.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


  .. a tak właściwie to dopiero w sobotę wieczorem.

  W lidze halowej gminy Puck zwyciężyła ekipa Ajax Leśniewo I, a na drugim miejscu uplasowała się Kaszubia Starzyno I. Drużyna ta, to jednak ten sam skład co występujący w lidze puckiej Gremar. Tak więc piłkarze z gminy Puck mogli wybrać z której ligi wystartują w mistrzostwach. Padło na ligę miejską. W związku z tym, z ligi gminy Puck awansuje do X Kibol Cup trzecia drużyna tych rozgrywek - Kaszubia Starzyno II.

  Z racji takich przetasowań piłkarze drużyny Zatoka Puck Seniorzy (trzecie miejsce w  lidze puckiej) wystąpią w mistrzostwach jako zespół z 'dziką kartą', podobnie jak drużyny Solar Władysławowo, Jantar Swarzewo, Dębogórze oraz być może jeszcze jedna drużyna z ligi kosakowskiej. To będzie zależeć od ewentualnego zgłoszenia się drużyny z Helu. Długo się koledzy namyślają, ale ostateczny czas mija we wtorek wieczorem. W razie rezygnacji z gry, ich miejsce zajmie jedna z drużyn kosakowskich, których o 'dziką kartę' zgłosiło się aż pięć.

  Ostatnia kolejka kosakowskiej ligi halowej rozegrana zostanie dopiero w sobotę. Wówczas to będziemy na 100% pewni ostatecznej kolejności w tamtejszej tabeli. Nie wiele jednak wskazuje, aby zwycięstwo dało sobie odebrać Dębogórze Wybudowanie. Podobnie drugiego miejsca raczej nie odda Rewa. Najprawdopodobniej na trzecim miejscu pozostanie Dębogórze, a drużyna z czwartego miejsca będzie miała szansę na grę w naszych mistrzostwach (jeśli Hel nie zgłosi swojej reprezentacji).

  Tak więc jeszcze czekamy - najpierw do dzisiejszego wieczora. A z ostatecznym składem do sobotniego wieczora.

   

  Organizatorami mistrzostw są stowarzyszenie Sportowe Kaszuby oraz Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie. Pomocą służą także samorządy gminy Puck (OKSiT), gminy Kosakowo (UG) oraz gminy Krokowa (KCK).    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.46

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel