START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Za tydzień X Kibol Cup Puck
  21 lutego 2015 22:29 - Janusz Nowicki [144]
  Już w niedzielę, 1 marca w hali głównej OPO 'Cetniewo'  we Władysławowie rozegrane zostaną X Mistrzostwa Powiatu w Futsalu 'Kibol Cup' o Puchar Starosty Puckiego. Znamy już kilku finalistów.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


   

  Jako pierwsze zakwalifikowały się drużyny z ligi halowej w Pucku - Bajadera oraz Gremar. Pierwsza drużyna potwierdziła słownie udział w mistrzostwach, druga czeka na rozstrzygnięcia halówki gminy Puck. A to będzie wiadomo dopiero jutro, czyli w niedzielę 22 lutego. Piłkarze ze Starzyna wolą awansować z gminy, gdyż wówczas zapewniony będą mieli bezpłatny start w turnieju. Jeśli się im uda, to z puckiej ligi awansuje trzecia drużyna tabeli - Zatoka Puck Seniorzy (potwierdziła już telefonicznie taką opcję).

  Kolejne drużyny mistrzostw to Drewniaki i Specjaliści - zwycięzcy dzisiejszych Derbów Władysławowa. Zobaczymy w grze także trzecią i czwartą drużynę tego turnieju - Jantar Swarzewo i Solar Władysławowo. Obie zgłosiły się po 'dzikie karty', które w tym roku zastąpiły tradycyjne głosowanie sms-owe.

  O miejsca dodatkowe wystąpiło też pięć drużyn z halówki gminy Kosakowo. Niemal na 100% z pierwszego miejsca w tej lidze awansuje Dębogórze Wybudowanie, a z drugiego Rewa. Trzecie miejsce prawdopodobnie przypadnie drużynie Dębogórza. I ta ekipa z pewnością może liczyć na 'dziką kartę'. Ile jeszcze drużyn z gminy Kosakowo zobaczymy na mistrzostwach zależeć będzie od ewentualnych zgłoszeń z pozostałych gmin. Wszystko powinno rozstrzygnąć się już w poniedziałek.

  Do tego czasu czekamy bowiem na określenie się drużyn z Jastarni i Helu. Początkowo z Jastarni nie miało być nikogo, ale okazało się jednak że są zainteresowani startem w turnieju. W niedzielę swoje rozgrywki zakończą też futsalowcy z gminy Krokowa i dowiemy się kto z tamtych drużyn weźmie udział w mistrzostwach.

  Terminarz i inne informacje dostępne będą na stronie: cup.kibol.pl.    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2020
  0.44

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel