START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    Terminarz Halowej Piłki Nożnej w Gminie Puck
    29 stycznia 2015 10:00 - quaresma89 [132]
    TERMIN I MIEJSCE:
    Drużyny z gr. A proszone są o stawienie się na hali w Leśniewie o godz. 9 50 (10 00 początek turnieju) 1 lutego (niedziela) w celu losowania podziału na grupy i ustalenia systemu rozgrywek.

    Drużyny z gr. B proszone są o stawienie się na hali w Leśniewie o godz. 9 50 (10 00 początek turnieju) 8 lutego (niedziela) w celu losowania podziału na grupy i ustalenia systemu rozgrywek.

    Drużyny z gr. C proszone są o stawienie się na hali w Leśniewie o godz. 9 50 (10 00 początek turnieju) 15 lutego (niedziela) w celu losowania podziału na grupy i ustalenia systemu rozgrywek.

    Drużyny, które zajmą miejsca od 1-3 w każdym turnieju rozegrają TURNIEJ FINAŁOWY dnia 22 lutego (niedziela) o godz. 10 00 na hali w Leśniewie. 

    UCZESTNICTWO:
    Przed rozpoczęciem turnieju należy dostarczyć organizatorowi listę zawodników (max. 10) swojej drużyny.(wraz z imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia i adresem mailowym kierownika drużyny).  
    Każdy zawodnik ma prawo startu WYŁĄCZNIE w jednej drużynie.
    Po złożeniu listy nie dopuszcza się zmian w drużynach w trakcie turnieju oraz przed turniejem finałowym.
    Jeżeli na liście znajduję się wolne miejsce, można dodać zawodnika (który nie występował w innej drużynie podczas pierwszego lub drugiego turnieju) do listy. 

    PODZIAŁ NA GRUPY JEST OSTATECZNY I NIE DOPUSZCZA SIĘ PRZYJAZDU DRUŻYNY W INNYM TERMINIE OD WYZNACZONEGO. 

    I turniej (1 luty-niedziela) gr.A

    1. Połchowo II

    2. Oldboje Gminy Puck

    3. Gnieżdżewo

    4. Mechowo

    5. Starzyno I

    6. Darzlubie II

    7. Mrzezino

    8. Mała Piaśnica

    9. Domatówko

    10. Leśniewo II

    II turniej (8 luty-niedziela) gr. B

    1. Mieroszyno I

    2. Połczyno 

    3. Starzyno II

    4. Darzlubie I

    5. Strzelno I

    6. Łebcz II

    7. Domatowo I

    8. Smolno

    III turniej (15 luty-niedziela) gr. C

    1. Strzelno II

    2. Łebcz I

    3. Leśniewo I

    4. Mieroszyno II

    5. Połchowo I

    6. Domatowo II

    7. Werblinia

    8. Wielka Piaśnica

     



    info: Błażej Ceszke
    » Lista zgłoszenia:


      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    0.29

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel