START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
5 turniej Sybebriady - Sokół Strzelno Mistrzem
28 stycznia 2015 08:52 - borsuk [69]
24 stycznia w hali MOKSiR w Pucku odbył się ostatni turniej klasyfikacyjny Puckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki „Syberiada”. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, z czego 8 zespołów w kategorii „open” i 8 w kategorii młodzieżowej (dziewczęta i chłopcy do lat 16). W kategorii „Open” triumfowała drużyna Sokoła Strzelno, natomiast wśród młodzieży zespół „Bezimienni”. Mistrzem „Syberiady” w kategorii „open” została drużyna Sokoła Strzelno, która po 5 turniejach zgromadziła 470pkt. Srebrne medale wywalczyli zawodnicy MOKSiR-u Jastarnia (445pkt) , a brązowe przypadły siatkarzom Władysławowa (430pkt).

Siatkarze Sokoła Strzelno zdobyli mistrzostwo w składzie: Leszek Pienczyn, Julian Żaczek, Dariusz Potrykus, Maciej Piepiora, Krzysztof Totzke, Jakub Jetke, Arkadiusz Mońko, Adam Rohraf, Grzegorz Dettlaff, Grzegorz Rutha, Krzysztof Białk, Michał Myszke. Natomiast w kategorii młodzieżowej pozostał jeszcze jeden turniej. Po piątym turnieju na czele zespół „Obojętnie” 365pkt, przed „Pozytywnymi” 325 pkt oraz „Crispy Pops” 320pkt. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku.

W dniu 1 marca (niedziela) o 14.00 w hali MOKSiR w Pucku, ul.Lipowa 3 odbędzie się Turniej o Puchar Syberiady oraz 5 turniej klasyfikacyjny dla młodzieży. Turniej rozgrywany był z podziałem na 2 grupy po 4 zespoły (do drużyn rozstawionych dołączono pozostałe zespoły drogą losowania). Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy grały później ze sobą „na krzyż” w półfinałach (kategoria open) lub od razu o miejsca (kategoria młodzież).info: Sławomir Gojka
» wyniki


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.26

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel