START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SIATKóWKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
4 turniej Puckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki „Syberiada”
07 stycznia 2015 11:16 - borsuk [51]
fot: Sławomir Gojka
3 stycznia w hali MOKSiR w Pucku odbył się czwarty turniej Puckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki „Syberiada”. Do turnieju zgłosiło się rekordowa liczba drużyn, bo aż 17, z czego 9 zespołów w kategorii „open” i 8 w kategorii młodzieżowej (dziewczęta i chłopcy do lat 16). W kategorii „Open” triumfowała drużyna z Władysławowa, natomiast wśród młodzieży zespół „Bezimienni”. W klasyfikacji końcowej w kategorii „open” na prowadzeniu nadal Sokół Strzelno 370pkt, przed MOKSiR Jastarnia 355pkt i Władysławowem 350pkt. Natomiast w kategorii młodzieżowej na czele zespół „Obojętnie” 365pkt, przed „Pozytywnymi” 325 pkt oraz „Crispy Pops” 320pkt.

Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku.

Kolejny turniej odbędzie się 24 stycznia o 14.00 w hali MOKSiR w Pucku,ul.Lipowa 3. Turniej rozgrywany był z podziałem na 2 grupy po 4 zespoły (do drużyn rozstawionych dołączono pozostałe zespoły drogą losowania). Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy grały później ze sobą „na krzyż” w półfinałach (kategoria open) lub od razu o miejsca (kategoria młodzież).

Wyniki w kategorii młodzieżowej (do lat 16)

Finał: Bezimienni – Obojętnie 2:0 (13:11, 11:9) O 3 miejsce: Pozytywni – AWKS Nightshadows Wejherowo 0:2 (12:14, 7:11) O 5 miejsce: Crispy Pops - Korab 2:0 (11:0, 11:0) O 7 miejsce: Zatoka – LSM 2:0 (11:6, 11:8)

Klasyfikacja 4 turnieju młodzieżowego

1. Bezimienni 100pkt

2. Obojętnie 90pkt

3. AWKS Nightshadows Wejherowo 85pkt

4. Pozytywni 80pkt

5. Crispy Pops 75pkt

6. Korab 70pkt

7. Zatoka 65pkt

8. LSM 60pkt

Klasyfikacja zespołowa po 4 turnieju – kategoria młodzieżowa

1. Obojętnie 365pkt

2. Pozytywni 325pkt

3. Crispy Pops 320pkt

4. AWKS Nightshadows Wejherowo 260pkt

5. Zatoka 205pkt

6. Bezimienni 200pkt

7. LSM 195pkt

8. UKS w Jastarni 90pkt

Wyniki 4 turnieju w kategorii „open”

Mecz o 7 miejsce (4m z gr. „A” – 4m. z gr. „B”): Darżlubie – 4 FUN 2:0 (13:11, 11:8) Mecz o V miejsce (3m z gr. „A” – 3m. z gr. „B”): Połczyno – PKS Wejherowo 2:0 (11:9, 11:9) Półfinały (1A – 2B i 1B - 2A) MOKSiR Jastarnia – Sokół Strzelno 2:0 (11:8, 11:7) Władysławowo – XYZ Puck 2:0 (11:8, 12:10) Mecz o 3 miejsce: Sokół Strzelno – XYZ Puck 2:0 (11:6, 12:10) Finał: Władysławowo – MOKSiR Jastarnia 2:0 (11:9, 11:6)

Klasyfikacja końcowa 4 turnieju

1. Władysławowo 100pkt

2. MOKSiR Jastarnia 90pkt

3. Sokół Strzelno 85pkt

4. XYZ Puck 80pkt

5. Połczyno 75pkt

6. PKS Wejherowo 70pkt

7. Darżlubie 65pkt

8. 4 FUN 60pkt

9. TPS Rumia 55pkt

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO 4 TURNIEJACH – KATEGORIA „OPEN”

1. Sokół Strzelno 370pkt

2. MOKSiR Jastarnia 355pkt

3. Władysławowo 350pkt

4. XYZ Puck 305pkt

5. Połczyno 295pkt

6. PKS Wejherowo 285pkt

7. Darżlubie 275pkt

8. 4 FUN 235pkt

9. Szweje 85pkt

10. TPS Rumia 55pkt



info: Sławomir Gojka


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.31

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel