START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Sukces kickboxerów z Wejherowa i Luzina
20 listopada 2014 13:34 - Maciej Deling [42]
W dniach 13-15 listopada br w Krynicy Zdrój odbył się turniej kickboxingu "Muszynianka Cup". Zawody organizowane były przez Polski Związek Kickboxingu oraz Klub Jas-Pol trenerów Ewy i Krzysztofa Bulandy.
Zawody były na żywo relacjonowane przez serwis sporty-walki.org i każdy mógł na żywo obejrzeć zmagania sportowców. Rewelacyjnie spisali się zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz KTS-K GOSRiT Luzino, zdobywając dla Klubu aż 11 medali, 6 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe krążki. Dodatkowo nasza młoda gwiazda, Zuzia Kalbarczyk, walcząc po raz pierwszy w formule kick-light (walka ciągła z kopnięciami również na uda), nie tylko zdobyła złoty medal, ale otrzymała nagrodę jako najlepsza zawodniczka turnieju w wersji kick-light!

Wyniki naszych zawodników:
Zuzia Kalbarczyk - złoto pointfighting kadet młodszy do 46 kg - KTS-K GOSRiT Luzino
Zuzia Kalbarczyk - złoto kick-light kadet starszy do 46 kg
Paulina Stenka - złoto pointfighting kadet starszy do 65 kg - KTS-K GOSRiT Luzino
Mikołaj Herzberg - złoto pointfighting kadet starszy + 69 kg - Wejherowskie Stow. Sportowe
Mikołaj Herzberg  - złoto light contact kadet starszy + 69 kg
Filip Stark - złoto pointfighting kadet starszy do 63 kg - KTS-K GOSRiT Luzino
Patrycja Hinc - srebro pointfighting junior do 55 kg - KTS-K GOSRiT Luzino
Aleksander Kohnke - srebro pointfighting kadet starszy do 63 kg - Wejherowskie Stow. Sportowe
Oliwer Laskowski - srebro pointfighting kadet starszy + 69 kg - Wejherowskie Stow. Sportowe
Paulina Stenka - brąz light contact kadet starszy do 65 kg
Błażej Mach - brąz light contact junior do 63 kg - Wejherowskie Stow. Sportowe

Na wyróżnienie z zawodników Wejherowskiego Stow. Sportowego zasługuje najbadziej Błażej Mach, który walcząc w juniorach w kat. do 63 kg w półfinale uległ doświadczonemu startowo zawodnikowi, Mateuszowi Dymek, który wygrał rywalizację zarówno w light jak i kick-light, zostając tym samym najlepszym zawodnikiem turnieju. Błażej nie oddał łatwo zwycięstwa i zapewne sędziowie mieli trudne zadanie, oceniając tę bardzo wyrównaną walkę.
Z kolei z Luzina na wyróżnienie zasługuje Zuzia Kalbarczyk, która wygrała wszystko co było do wygrania w jej kategorii. Dodajmy, że Zuzia zmieniła kat. wagową na wyższą, a w walkach kick-light, rywalizowała ze starszymi od siebie zawodniczkami - kadetkami starszymi, a Zuzia to jeszcze kadetka młodsza.

Bardzo dziękuję zawodnikom za tak wspaniały pokaz walk, wierzę, że daliście z siebie wszystko. Wasza wspaniała postawa świadczy o waszym wielkim zaangażowaniu w sport kickboxing oraz w treningi w Klubie. Bardzo Wam za to dziękuję! - powiedział trener i prezes Klubu Rafał Karcz.

Wyjazd na ten obfity w medale turniej nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta Wejherowa z Panem Prezydentem Krzysztofem Hildebrandtem na czele. Serdecznie dziękujemy, że miasto Wejherowo wspiera sport na ogólnopolskim i międzynarodowym poziomie! Ponadto wielkie słowa uznania kierujemy do Pana Andrzeja Herzberg - Firma DJ-Projekty, nasz sponsor główny. Pan Andrzej sfinansował nam część kosztów związanych z wyjazdem, dodatkowo sam osobiście postanowił wspierać naszych zawodników i wybrał się z nami na 4-dniowy wyjazd do Krybiy Zdrój. Pan Andrzej ponadto wcielił się w rolę fotografa i na stronie facebook naszego Stowarzyszenia dostępna jest bogata galeria zdjęć.
Ponadto Pan Andrzej okazał się świetnym i wiernym kibicem naszej drużyny, często dopingując i zagrzwając naszych kickboxerów do walki. Z pewnością Pan Andrzej Herzberg przyczynił się do naszego wspólnego sukcesu, jakim jest zdobycie 11 medali na zawodach w Krynicy. Dziękujemy! Ponadto wyjazd na turniej wspierali także Sponsorzy: Firma STARK INVESTMENT SP. Z O.O. Elektryczne Instalatorstwo Bartłomej Komkwski Gdyby nie pomoc Miasta Wejherowa oraz naszych sponsorów, wyjazd na zawody MUSZYNIANKA CUP nie byłby możliwy. Dziękujemy! info: Rafał Karcz


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.32

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel