START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  GALERIA

Międzynarodowy turniej koszykówki dziewcząt WŁA-BASKET
fot. Maciej Deling

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


POZKosz.ligi.pl

    ::  KOSZYKóWKA


    Wydarzenia
     
    Powiększ zdjęcie
    WŁA-BASKET już po raz dziesiąty
    02 czerwca 2014 09:39 - Maciej Deling [201]
    fot: Bliza Władysławowo
    Już po raz dziesiąty we władysławowskim Zespole Szkół nr 1 zorganizowano Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt WŁA-BASKET. Impreza odbyła się w dniach 30.

    Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


    05 - 01.06.2014 i zgromadziła ponad 120 młodych koszykarek z roczników 1998 i młodszych.
    Oprócz głównego organizatora czyli Uczniowskiego Klubu Sportowego BLIZA imprezę wsparli: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatowe w Pucku, Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki, Centrum Kultury oraz Promocji i Sportu we Władysławowie.

    GRUPA A

    Bliza Władysławowo - Stal Grudziądz 27:41
    ŁKS Łódź - Bliza Władysławowo 62:13
    Bliza Władysławowo - ŁApa Łapy 34:59
    KKS Olsztyn - Bliza Władysławowo 42:63
    Stal Grudziądz - ŁKS Łódź 15:53
    Łapa Łapy - Stal Grudziądz 44:45
    Stal Grudziądz - KKS Olsztyn 51:54
    ŁKS Łódź - Łapa Łapy 50:56
    KKS Olsztyn - ŁKS Łódź 56:62
    Łapa Łapy - KKS Olsztyn 53:49


    1. Łapa Łapy 7 pkt.
    2. ŁKS Łódź 7 pkt.
    3. Stal Grudziądz 6 pkt.
    4. Bliza Władysławowo 5 pkt.
    5. KKS Olsztyn 5 pkt.


    GRUPA B

    Kadra Pomorza - Omega Gdynia 74:37
    Siódemka Sopot - Kadra Pomorza 7:84
    Kadra Pomorza - SALOS Szczecin 84:23
    TSV Lamstedt - Kadra Pomorza 13:111
    Omega Gdynia - Siódemka Sopot 62:47
    SALOS Szczecin - Omega Gdynia 28:73
    TSV Lamstedt - Omega Gdynia 33:64
    Siódemka Sopot - SALOS Szczecin 51:37
    TSV Lamstedt - Siódemka Sopot 38:62
    SALOS Szczecin - TSV Lamstedt 48:49


    1. Kadra Pomorza '99 8 pkt.
    2. Omega Gdynia 7 pkt.
    3. Siódemka Sopot 6 pkt.
    4. TSV Lamstedt 5 pkt.
    5. SALOS Szczecin 4 pkt.


    Mecz o IX miejsce
    SAOLS Szczecin - KKS Olsztyn 34:44


    Mecz o VII miejsce
    TSV Lamsted - Bliza Władysławowo 41:36 (dogr. 35:35)


    Mecz o V miejsce
    Siódemka Sopot - Stal Grudziądz 32:40


    Mecz o III miejsce
    ŁKS Łódź - Omega Gdynia 58:40


    FINAŁ
    Kadra Pomorza - Łapa Łapy 62:28


    Końcowa kolejność:
    1. Kadra Pomorza '99
    Magrian Sandra, Lejk Weronika, Puzdrowska Bibjana, Radoń Oliwia, Skonka Karolina, Skrocka Dominika, Szatkowska Aleksandra, Stani Dominika, Szczęsna Kornelia, Ryng Natalia, Markowska Anna, Kochalska Klara, Gałka Patrycja, Wiktoria Darianycz

    2. Łapa Łapy
    Zdrodowska Izabela, Łochnicka Justyna, Łapińska Martyna, Kamińska Aleksandra, Gołaszewska Karolina, Sosnowska Paulina, Łapińska Aleksandra, Duda Karolina, Uszyńska Karolina, Lewicka Gabriela, Łapińska Klaudia

    3. ŁKS Łódź
    Kalas Paulina, Januszewska Żaneta, Wiaderkiewicz Natalia, Torbicka Justyna, Kaczmarek Sara, Januszewska Julia, Kwiatkowska Marta, Płoszaj Joanna, Cieślik Anna

    4. Omega Gdynia
    Brzeska Sara, Urbańska Weronika, Musielak Monika, Sakaluk Natalia, Grabowska Paula, Paula Zębala, Kubińska Beata, Łobacz kamila, Kowalczyk Karolina.

    5. Stal Grudziądz
    Pełka Paulina, Skopińska Karina, Zimna Julia, Cieślak Marta, Gołębiowska Paulina, Cieślak Julia, Antosik Marcelina, Kaczmarek Julia, Kalinowska Oliwia, Rolewicz Aleksandra

    6. Siódemka Sopot

    Radwańska Wiktoria, Nadia Marat, Rucińska Karolina, Aleksandra Rucinska, Martyna Kangowska, Aleksandra Cukier, Klaudia Zebek, Hanna Kaska, Klaudia Fornalik

    7. TSV Lamstedt
    Maleen, Cina, Katherine, Luisa, Polly, Kyra, Antonia, Kira, Elina

    8. Bliza Władysławowo
    Oszmian Agata, Pomierna Aleksandra, Bolda Marta, Golla Karolina, Lewandowska Natalia, Brytan Ewa, Roraf Julia, Telicka Laura

    9. KKS Olsztyn

    Gałka Ewelina, Czaplińksa Dagmara, Michalak Justyna, Mońko Aleksandra, Bresler Kesja, Jastrzębska Weronika, Filipowska Agata, Skrocka Iwona, Siemiaszko Oliwia, Pawlak Zuzanna

    10. SALOS Szczecin
    Karuś Konstancja, Ślepowrońska Sandra, Dygul Weronika, Ankiewicz Kamila, Kubicka Martyna, Kępczyńska Aleksandra, Mankowska Maja, Szybowicz Magdalkena, Kondracka Aleksandra


    MVP Turnieju została Weronika Lejk (Kadra Pomorza)
    Najlepiej rzucającą za 3 punkty Dominika Skrocka (Kadra Pomorza) - 10 celnych
    Najlepszy strzelec Mońko Aleksandra (KKS Olsztyn) - 100 pkt.


    Najlepsze zawodniczki w zespołach:

    Kadra Pomorza '99 - Oliwia Radoń
    Łapa Łapy - Klaudia Łapińska
    ŁKS Łódź - Joanna Płoszaj
    Omega Gdynia - Paula Zębala
    Stal Grudziądz - Marcelina Antosik
    Siódemka Sopot - Martyna Komorowska
    TSV Lamstedt - Antonina Schmidt
    Bliza Władysławowo - Marta Bolda
    KKS Olsztyn - Justyna Michalak
    SALOS Szczecin - Konstancja Karaś



    info: Bliza Władysławowo


      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    0.32

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel