START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Mistrzoswa Władysławowa w biegach przełajowych
16 maja 2014 12:38 - Maciej Deling [306]
fot: ZS nr 1 Władysławowo
Już po raz 11 we władysławowskim parku młodzież ze szkół z terenu gminy Władysławowo ścigała się w Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Miasta (14.05.2014). Pomimo nienajlepszej aury do zawodów przystąpiło ponad 200 uczestników. Imprezę organizowali UKS Bliza Władysławowo, UKS Mewa Władysławowo wraz z nauczycielami Zespołu Szkół nr 1. 
 

SZKOŁY PODSTAWOWE

2004r. i młodsi

Dziewczęta:
1. Andryskowska Katarzyna (SP nr 3 Władysławowo)
2. Radtke Juliana (SP nr 3 Władysławowo)
3. Kozłowska Pola (SP nr 3 Władysławowo)
4. Twork Gosia (SP nr 3 Władysławowo)
5. Bartosik Sandra (SP nr 3 Władysławowo)
6. Kunz Patrycja (SP nr 3 Władysławowo)
7. Iza Necel Chłapowo.
8. Jeka Milena (SP nr 3 Władysławowo)
9. Wiktoria, Katarzyna Dettlaff (SP nr 3 Władysławowo)
10. Necel Maja Chłapowo.
11. Konka Amelia (SP nr 3 Władysławowo)
12. Domnik Julia (SP nr 3 Władysławowo)
13. Ciskowska Milena (SP nr 3 Władysławowo)
14. Heyda Matylda (SP nr 3 Władysławowo)
15. Nadolna Sara (SP nr 3 Władysławowo)

Chłopcy:
1. Bizewski Mikołaj (SP nr 3 Władysławowo)
2. Totzke Dawid (SP nr 3 Władysławowo)
3. Koza Adrian (SP nr 3 Władysławowo)
4. Wojciechowski Jan (SP nr 3 Władysławowo)
5. Oberzig Mateusz (SP nr 3 Władysławowo)
6. Sirak Natan (SP nr 3 Władysławowo)
7. Ruszkowski Dorian (SP nr 3 Władysławowo)
8. Krawczyk Hubert (SP nr 3 Władysławowo)
9. Bizewski Konrad (SP nr 3 Władysławowo)
10. Ruta Eryk (SP nr 3 Władysławowo)
11. Rumpca Filip (SP nr 3 Władysławowo)

2003r.

Dziewczęta:

1. Luczak Zuzia (SP nr 3 Władysławowo)
2. Hincka Klaudia (SP nr 3 Władysławowo)
3. Szomborg Wiktoria (SP nr 3 Władysławowo)
4. Włodarczyk Weronika Jastrzębia Góra
5. Konkel Marianna (SP nr 3 Władysławowo)
6. Nadolska Wiktoria (SP nr 3 Władysławowo)
7. Migowska Monika Jastrzębia Góra
8. SZydłowska Martyna (SP nr 2 Władysławowo)
9. Poniatowska Marysia (SP nr 2 Władysławowo)
10. Sikora Daria Jastrzębia Góra
11. Dodot Klaudia (SP nr 3 Władysławowo)
12. Renusz Angieszka (SP nr 3 Władysławowo)
13. Klein Tatiana (SP nr 2 Władysławowo)
14. Dominik Dominika (SP nr 3 Władysławowo)
15. Lewicka Paulina (SP nr 3 Władysławowo)
16. Oszmian Julia (SP nr 2 Władysławowo)

Chłopcy:

1. Chmara Ignacy (SP nr 2 Władysławowo)
2. Czyż Igor (SP nr 2 Władysławowo)
3. Konkel Michał (SP nr 3 Władysławowo)
4. Lewicki Olek (SP nr 3 Władysławowo)
5. Sipajło Wiktor (SP nr 3 Władysławowo)
6. Janusch Radosław (SP nr 2 Władysławowo)
7. Kacper Adrian (SP nr 2 Władysławowo)
8. Stachecki Zbyszko (SP nr 3 Władysławowo)
9. Drywda Kacper (SP nr 3 Władysławowo)
10. Cichy Rafał (SP nr 3 Władysławowo)
11. Cichy Robert (SP nr 3 Władysławowo)
12. STolcman Marcel (SP nr 3 Władysławowo)
13. Zgoda Oskar (SP nr 2 Władysławowo)
14. Bożek Jakub (SP nr 2 Władysławowo)
15. Baranowski Marcin (SP nr 3 Władysławowo)
16. Jeliński Natan (SP nr 2 Władysławowo)
17. Brzeziński Kacper (SP nr 2 Władysławowo)
18. Struck Sylwek (SP nr 3 Władysławowo)
19. Konkel Stanisław (SP nr 2 Władysławowo)

2002r.

Dziewczęta:

1. Girek Karolina (SP nr 3 Władysławowo)
2. Bolda Oliwia (SP nr 2 Władysławowo)
3. Jeka Klaudia (SP nr 2 Władysławowo)
4. Saczko Wiktoria (SP nr 3 Władysławowo)
5. Wołoszczyk Agata (SP nr 3 Władysławowo)
6. Necel Klaudia Chłapowo
7. Wichert Sara (SP nr 2 Władysławowo)
8. Haraj Zuzanna (SP nr 3 Władysławowo)
9. Elwart Julia (SP nr 3 Władysławowo)
10. Kozłowska Zuzanna (SP nr 3 Władysławowo)
11. Derdowska Oliwia (SP nr 2 Władysławowo)
12. Konkel Milena (SP nr 2 Władysławowo)
13. Konkel Izabela (SP nr 2 Władysławowo)
14. Pieper Klaudia (SP nr 2 Władysławowo)
15. Muza Weronika (SP nr 2 Władysławowo)
16. Wittbrodt Anna (SP nr 2 Władysławowo)
17 Kaczmarek Julia (SP nr 3 Władysławowo)
18. Wrzos Patrycja (SP nr 2 Władysławowo)
19. Fietz Wiktoria (SP nr 2 Władysławowo)
20. Kaczmarek Daria (SP nr 2 Władysławowo)
21. Marcińska Patrycja (SP nr 2 Władysławowo)
22. Głowienke Angieszka (SP nr 3 Władysławowo)
23. Mąkola Dorota (SP nr 2 Władysławowo)
24. Rachwał Agata (SP nr 2 Władysławowo)
25. Włodarczyk Wiktoria (SP nr 2 Władysławowo)

Chłopcy:

1. Kempa Dawid (SP nr 3 Władysławowo)
2. Lesner Adam (SP nr 3 Władysławowo)
3. Ciskowski Mateusz Jastrzębia Góra
4. Tabaszewski Krzysztof (SP nr 3 Władysławowo)
5. Brzeziński Jakub (SP nr 2 Władysławowo)
6. Szmidt Emil (SP nr 3 Władysławowo)
7. Lewicki Błażej (SP nr 3 Władysławowo)
8. Radelczuk Jakub (SP nr 3 Władysławowo)
9. Andrusiewicz Konrad (SP nr 2 Władysławowo)
10. Madziara Jakub (SP nr 2 Władysławowo)
11. Brill Jakub (SP nr 2 Władysławowo)
12. Tartanus Kacper (SP nr 2 Władysławowo)
13. Struck Kamil (SP nr 3 Władysławowo)
14. Lipski Albert (SP nr 3 Władysławowo)
15. Miotke Hubert (SP nr 3 Władysławowo)
16. Stępień Michał Jastrzębia Góra
17. Frank Artur (SP nr 2 Władysławowo)
18. Różański Dawid (SP nr 2 Władysławowo)
19. Elwart Maciej (SP nr 2 Władysławowo)
20. Orzeł Mateusz (SP nr 3 Władysławowo)
21. Renusz Sebastian (SP nr 2 Władysławowo)
22. Milczarek Filip (SP nr 2 Władysławowo)

2001r.

Dziewczęta:

1. Marzejon Zuzanna Jastrzębia Góra
2. Kamińska Agnieszka (SP nr 2 Władysławowo)
3. Dettlaff Natalia (SP nr 3 Władysławowo)
4. Ryś Olga (SP nr 2 Władysławowo)
5. Cześnik Zofia (SP nr 3 Władysławowo)
6. Okoń Sandra (SP nr 2 Władysławowo)
7. Stępień Stępień Jastrzębia Góra
8. Płóciennik Agata (SP nr 2 Władysławowo)
9. Michalska Zuzanna (SP nr 3 Władysławowo)
10. Sracka Maja (SP nr 2 Władysławowo)
11. Kreft Nikola Jastrzębia Góra
12. Jeka Olaf Jastrzębia Góra
13. Missi Angela (SP nr 2 Władysławowo)
14. Budzisz Wiktoria (SP nr 3 Władysławowo)
15. Szomborg Daria (SP nr 3 Władysławowo)
16. Jedrycka Karolina (SP nr 3 Władysławowo)
17. Pikiewicz Anna (SP nr 2 Władysławowo)
18. Wojciechowska Weronika (SP nr 2 Władysławowo)
19. Loewnau Dominika (SP nr 2 Władysławowo)
20. Serafińska Martyna (SP nr 2 Władysławowo)
21. Kicińska Aga (SP nr 3 Władysławowo)
22. Lademann Natalia (SP nr 2 Władysławowo)
23. Kilian Julia (SP nr 2 Władysławowo)
24. Kilian Daria (SP nr 2 Władysławowo)
25. Wrosz Paulina (SP nr 3 Władysławowo)
26. Hintzke Danuta (SP nr 2 Władysławowo)
27. Derkacz Ada (SP nr 3 Władysławowo)

Chłopcy:

1. Oberzig Kuba Sp 3
2. Zaczek Filip VI Sp 2
3. Ruta Olaf (SP nr 3 Władysławowo)
4. Renusz Olek (SP nr 3 Władysławowo)
5. Szmidt Kamil (SP nr 3 Władysławowo)
6. Sipajło Adrian (SP nr 3 Władysławowo)
7. Grudzień Michał VI SP nr 2 Władysławowo
8. Starnawski Wiktor (SP nr 3 Władysławowo)
9. Hintzke Maciej (SP nr 3 Władysławowo)
10. Konkel Szymon VI SP nr 2 Władysławowo
11. Trzajna Patryk (SP nr 3 Władysławowo)
12. Struck Michał SP nr 2 Władysławowo
13. Lange Krzysztof SP nr 2 Władysławowo
14. Kowalewski Wojtek SP nr 2 Władysławowo
15. Oliwkowski Mateusz SP nr 2 Władysławowo
16. Majkowski Jan SP nr 2 Władysławowo
17. Hennig Szymon SP nr 2 Władysławowo
18. Bernat Nikodem SP nr 2 Władysławowo
19. Skarżyński Błażej SP nr 2 Władysławowo
20. Dominik Mikołaj (SP nr 3 Władysławowo)
21. Karoc Mirek (SP nr 3 Władysławowo)
22. Wiśniewski Eryk SP nr 2 Władysławowo
23. KOnkel Kordian SP nr 2 Władysławowo
24. Krukowski Daniel (SP nr 3 Władysławowo)
25. Lademann Przemysław SP nr 2 Władysławowo
26. Jaszewski Filip (SP nr 3 Władysławowo)
27. Stachecki Mikołaj SP nr 2 Władysławowo
28. Baran Michał SP nr 2 Władysławowo


PUNKTACJA ZESPOŁOWA:

1. SP nr 3 Władysławowo - 325 pkt.
2. SP nr 2 Władysławowo - 184 pkt.
3. SP Jastrzębia Góra 22 pkt.

 

GIMNAZJUM

 

Punktacja klasowa:

Klasy I gimnazjum

A - 20pkt
B - 51pkt
C - 46
D - 28
E - 32


Klasa 2 gimnazjum

A - 52
B - 50
C - 0
D - 43
E - 14


Klasa 3 gimnazjum

A - 14
B - 9
C - 23
D - 88
E - 43

 

 

Dziewczyny:

1. Drynde Natalia  kl.Ic
2.  Rozpędowska Monika kl.Ib
3. Sentek Julia kl.Ia
4. Jeka Wiktoria kl.Ic
5. Klebba Sylwia kl.Ib
6. Przyradzka Zosia kl.Id
7. Kortals Natalia kl.Id
8. Otrompka Oliwia kl.Ic
9. Mecel Wiktoria kl.Ic
10. Gralak Hanna kl.Ib
11. Nocuń Natalia kl.Ie
12. Obrzut Aneta kl.Ie
13. Skoczke Wiktroia kl.Ie
14. Bisewska Martyna kl.Id
15. Pieper Ewelina kl.Id
16. Konkel Karolina Ie
17. Prena Magda kl.Ib
18. Ogonowska Justyna kl.Ia
19. Sikorra Sandra kl.Ia

Chłopcy:

1. Kufel Patryk kl.Ie
2. Miłon Mariusz kl.Ib
3. Ciesielski Franciszek kl.Ib
4. Bolda Gracjan kl.Ie
5. Potrykus Bartek kl.Ic
6. Cierocki Maciej kl.Id
7. Zmarzły Jan kl.Id
8. Śliwiński Patryk kl.Ic
9. Radtke Oskar kl.Ie
10. Zelewski Mateusz kl.Ib zs1
11. Hebel Maciej kl.Ib
12. Pieper Kacper kl.Ie
13. Lewicki Krystian kl.Ic
14. Żemojduk Patryk kl.Ia
15. Bisewski Artur kl.Ib
16. Lewicki Jakub kl.Ic
17. Grzęn Grzegorz kl.Id
18. Pieper Piotr kl.Id
19. Ciskowski Dawid kl.Ib

Dziewczyny:

1. Oszmian Agata kl.IIa
2. Przyradzka Marta kl.IIa
3. Radtke Klaudia kl.IId
4. Konkel Anna kl.IId
5. Budzisch Weronika kl.IIb
6. Patalas Alicja kl.IId
7. Janusch Patrycja kl.IId
8. Jeka Martyna kl.IIe
9. Chałupnik Wiktoria kl.IIa
10. Busz Maria kl.IIa
11. Jeziorna Paulina kl.IIb
12. Buja Martyna kl.IIb
13. Krzyżanowska Ania kl.IIc
14. Schmidt Gosia kl.IIc

Chłopcy:

1. Strójwąs Radosław kl.IIb
2. Wałdoch Piotr kl.IIb
3. Wałdoch Paweł kl.IIb
4. Ceszke Kacper kl.IIa
5. Skowero Roman kl.IIa
6. Jeszke Błażej kl.IIa
7. Kreft Bartosz kl.IIa
8. Dereń Piotr kl.IId
9. Kreft Oskar kl.IIa
10. Konkel Kamil kl.IIa
11. Pieper Kamil kl.IId
12. Ceszke Krzysztof kl.IId
13. Nowak Kacper kl.IIa
14. Kaczykowski Maciej kl.IIe
15. Śliwiński Mateusz kl.IIe

Dziewczyny:

1. Zyngier Kinga kl.IIId
2. Deling Gabriela kl.IIId
3. Buja Alicja kl.IIId
4. Dettlaff Klaudia kl.IIIa
5. Styn Patrycja kl.IIIb
6. Dettlaff Monika kl.IIIe
7. Glembin Emilia kl.IIIe
8. Rost Klaudia kl.IIIc
9. Kondraciuk Monika kl.IIIa
10. Kuchnowska Barbara kl.IIId
11. Bolda Natalia kl.IIIe
12. Golla Karolina kl.IIId
13. Grabowska Marcelina kl.IIIa
14. Schmidt Kasia kl.IIIe
15. Matejewska Marta kl.IIIe
16. Nadolska Aleksandra kl.IIIg
17. Styn Iwona kl.IIIa
18. Śledź Julia kl.IIIc
19. Plińska Karolina kl.IIIc
20. Drzeżdżon Laura kl.IIIc
21, Błaszczok Amanda kl.IIIc

Chłopcy:

1. Kryszak Wacław kl.IIID
2. Domnik Jan kl.IIId
3. Orzel Grzegorz kl.IIIe
4. Orzel Artur Kl.IIIe
5. Kryża Bartosz kl.IIIc
6. Banasiak Sebastian kl.IIIc
7. Rygiel Miłosz kl.IIId
8. Glembin Filip kl.IIIe
9. Roś Tomasz kl.IIId
10. Huryn Maciej kl.IIId
11. Bolda Krzysztof kl.IIIe
12. Chmielewski Filip kl.IIIc
13. Grzegórski Jarek kl.IIIc
14. Bizewski Dawid kl.IIIg
15. Mielniczyk Bogusław kl.IIIc
16. Goyke Jan kl.IIIc
17. Jetke Szymon kl.IIIa
18. Wróbel Patryk kl.IIIe



  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.32

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel