START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
36 medali dla Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego
29 stycznia 2014 13:10 - quaresma89 [36]
fot: Rafał Karcz
13 złotych, 11 srebrnych, 12 brązowych medali zdobyli zawodnicy z Wejherowa i Luzina na II Otwartych Mistrzostwach Polski sztuk walki Federacji WFMC w Mińsku Mazowieckim, które odbyły się 18 stycznia br.
Taki bilans spokojnie pozwolił zawodnikom Rafała Karcza na wywalczenie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski, tym samym drużyna złożona z zawodników Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz GOSRiT Luzino powtórzyła sukces sprzed roku, gdzie również wygrała klasyfikację generalną drużyn.
Najwięcej złotych medali dla Klubu, bo aż 4 na tych zawodach wywalczyła Zuzia Kalbarczyk, która śmiało można powiedzieć, że w Polsce nie ma już z kim walczyć i musi zaliczać turnieje za granicą aby móc rozwijać się w dalszym ciągu.
Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna wraz z wspierającymi ją rodzicami najmłodszych zawodników.
Do Mińska pojechało walczyć 25 zawodników z Wejherowa i Luzina, którzy wywalczyli medale w semi i light contact w różnych kat. wiekowych i wagowych.
Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.sportwejherowo.pl Wyjazd wspierany był finansowo przez samych zawodników, ich rodziców, Pomorską Komunikację Samochodową oraz Gminę Wejherowo.

info: Rafał Karcz


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.36

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel