wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady

Wydarzenia

Powiększ zdjęcie
4 sekundy do Mistrzostw Europy
26 listopada 2013 10:23 - Maciej Deling [188]
23 listopada w Lubinie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy.
W imprezie wystartowała ścisła krajowa czołówka. Tomasz Grycko, reprezentant Blizy Władysławowo, startował w biegu na 6 km.
Od samego startu na czoło wysunęła się grupka najlepszych biegaczy, których prowadził nasz zawodnik. Po 5 km liderów zostało
już tylko dwóch. Jeszcze na 200m przed metą wydawało się, że Tomek pojedzie na Mistrzostwa Europy. Niestety przed samą metą
został wyprzedzony przez najszybszego aktualnie  młodzieżowca w Polsce, Marka Skorupę. Do Mistrzostw Europy zabrakło naszemu
biegaczowi 4 sekund!
Zdaniem trenerów poziom tego biegu był tak wysoki, że na Mistrzostwa Europy powinno pojechać aż czterech pierwszych zawodników.
- Do kompletu brakuje mi już tylko złotego medalu, brązowy zdobyłem w zeszłym roku, srebrny teraz. Szkoda tylko, że nie
pojadę na Mistrzostwa Europy - powiedział po biegu zadowolony Tomasz.

Kolejny start Tomasza Grycko będzie podczas Biegu Urodzinowego w Gdyni 8 lutego.

info: UKS Bliza Włądysławowo