START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Gimnazjada Powiatu Wejherowskiego w Indywidualnej Lekkoatletyce
20 maja 2013 20:04 - Piotr Łukaszewski [138]
W dniu 17 maja na stadionie Gminnego Ośrodka Turystyki i Sportu w Gniewinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnej Lekkoatletyce Chłopców oraz Dziewcząt.. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 22 maja Słupsku. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z całego powiatu wejherowskiego, co świadczy o co raz większej popularności lekkoatletyki w powiecie.

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a dzięki wspaniałemu obiektowi oraz dobrej pogodzie, wielu młodych lekkoatletów uzyskało wartościowe wyniki, a niektórzy poprawili swoje rekordy życiowe. Na zakończenie zawodów zawodnicy oraz zawodniczki zostały nagrodzone medalami oraz dyplomami które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzej Byczkowski oraz referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Bartłomiej Woźniak.

Bieg na 100 m chłopców
1. Krzysztof Młyński (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 11,34 s
2. Jacek Bober (Gimnazjum nr 1 Wejherowo) 11,69 s
3. Robert Arendt (Gimnazjum nr 1 Rumia) 11,76 s

Bieg na 100 m dziewcząt
1. Laura Chalecka (Gimnazjum nr 1 Reda) 12,86 s
2. Agata Lesner (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 13,35 s
3. Karolina Zdrojewska (Gimnazjum nr 1 Reda) 13,77 s

Bieg na 300 m chłopców
1. Konrad Piotrowski (Gimnazjum Salezjańskie Rumia) 38,62 s
2. Karol Sobierajski (Gimnazjum nr 1 Reda) 39,12 s
3. Kamil Grzenkowicz (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 40,14 s

Bieg na 300 m dziewcząt
1. Patrycja Szlage (Gimnazjum nr 1 Reda) 42,92 s
2. Nicole Labuda (Gimnazjum nr 3 Wejherowo) 44,78 s
3. Kamila Hinz (Gimnazjum nr 2 Rumia) 46,76 s

Bieg na 600 m chłopców
1. Dawid Hebel (Gimnazjum nr 1 Reda) 1,34.43 min
2. Filip Piechowski (Gimnazjum nr 1 Rumia) 1,37.58 min
3. Marek Cepiński (Gimnazjum nr 1 Reda) 1,37.98 min

Bieg na 600 m dziewcząt
1. Daria Kohnke (Gimnazjum nr 1 Reda) 1,41.26 min
2. Marta Topp (Gimnazjum Luzino) 1,42.29 min
3. Katarzyna Kowalska (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 1,52.36 min

Bieg na 1000 m chłopców
1. Mateusz Gruba (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 2,57.73 min
2. Jakub Kloka (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 2,58.69 min
3. Maciej Cyman (Gimnazjum nr 3 Wejherowo) 3,01.72 min

Bieg na 1000 m dziewcząt
1. Agnieszka Mostowska (Gimnazjum nr 1 Reda) 3,21.96 min
2. Karolina Kajzer (Gimnazjum nr 2 Wejherowo) 3,24.21 min
3. Magdalena Niemtz (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 3,25.14 min

Bieg na 2000 m chłopców
1. Cyprian Zdankiewicz (Gimnazjum nr 1 Reda) 6,27.22 min
2. Krystian Chmura (Gimnazjum nr 1 Reda) 7,15.28 min
3. Patryk Angel (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 7,21.55 min

Bieg 4x100 m dziewcząt
1. Agata Okroy, Agata Lesner, Agnieszka Brzeska, Aleksandra Szymerowska (Sam. Gimnazjum Bolszewo) 54,44 s
2. Patrycja Szlage, Magdalena Siry, Laura Chalecka, Karolina Zdrojewska (Gim nr 1 Reda) 55,04 s

Bieg 4x100 m chłopców
1. Konrad Piotrowski, Robert Arendt, Sebastian Gleske, Waldemar Szrejber (Gim nr 1 Rumia) 47,17 s
2. Krzysztof Młyński, Wojciech Duda, Bartek Jędrzejczyk, Kamil Grzenkowicz (Sam. Gim. Bolszewo) 47,20 s
3. Mateusz Rzepa, Marcin Czaja, Artur Wesoły, Karol Sobierajski (Gim nr 1 Reda) 48,44 s

Skok w dal chłopców
1. Mikołaj Srok (Gimnazjum nr 1 Reda) 6,06 m
2. Krzysztof Młyński (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 5,76 m
3. Patryk Razumienko (Gimnazjum nr 1 Reda) 5,55 m

Skok w dal dziewcząt
1. Kamila Hinz (Gimnazjum nr 2 Rumia) 4,67 m
2. Patrycja Szlage (Gimnazjum nr 1 Reda) 4,64 m
3. Paulina Mudlaff (Gimnazjum nr 2 Wejherowo) 4,63 m

Skok wzwyż chłopców
1. Mateusz Rzepa (Gimnazjum nr 1 Reda) 1,70 m
2. Marcin Szulc (Gimnazjum nr 1 Rumia) 1,65 m
3. Cyryl Groth (Gimnazjum nr 1 Rumia) 1,60 m

Skok wzwyż dziewcząt
1. Paulina Mudlaff (Gimnazjum nr 2 Wejherowo) 1,40 m
2. Jagoda Woźniak (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 1,40 m
3. Aleksandra Szymerowska (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 1,35 m

Pchnięcie kulą (5 kg) chłopców
1. Krystian Pettke (Gimnazjum nr 1 Reda) 11,17 m
2. Maciej Cackowski (Gimnazjum nr 1 Reda) 11,16 m
3. Łukasz Walendzis (Gimnazjum nr 3 Wejherowo) 11,05 m

Pchnięcie kulą (3 kg) dziewcząt
1. Wiktoria Dombrowska (Gimnazjum nr 1 Reda) 10,10 m
2. Paulina Brilla (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 10,00 m
3. Monika Małowiecka (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 8,95 m

Rzut oszczepem (600 g) chłopców
1. Łukasz Dybowski (Gimnazjum Luzino) 45,48 m
2. Jakub Socha (Gimnazjum Luzino) 42,83 m
3. Patryk Gruba (Gimnazjum Luzino) 39,29 m

Rzut oszczepem (600 g) dziewcząt
1. Paulina Kielińska (Gimnazjum nr 1 Reda) 25,71 m
2. Anna Marzejon (Gimnazjum nr 1 Reda) 22,17 m
3. Magda Kołacz (Gimnazjum Luzino) 20,81 m

Rzut dyskiem (1000 g) chłopców
1. Rafał Rendaszka (Gimnazjum nr 4 Rumia) 47,50 m
2. Kacper Rochalski (Gimnazjum nr 1 Rumia) 39,90 m
3. Jakub Socha (Gimnazjum Luzino) 39,75 m

Rzut dyskiem (750 g) dziewcząt
1. Magda Kołacz (Gimnazjum Luzino) 31,60 m
2. Wiktoria Dombrowska (Gimnazjum nr 1 Reda) 23,93 m
3. Magda Pieper (Samorządowe Gimnazjum Bolszewo) 22,30 m

Tabela medalowa

  Złote Srebrne Brązowe Razem
Reda 11 7 4 22
Rumia 4 3 3 10
Bolszewo 3 6 7 16
Luzino 2 2 3 7
Wejherowo 1 3 3 7

 



info: Bartłomiej Woźniak


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

Sabina Kohnke[niezalogowany-85.237.169.54] (12 października 2016 09:53:09)
Brawa dla Wszystkich startujących !!! super impreza.
 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.25

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel