START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  TENIS STOłOWY


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Wiosenne Mistrzostwa Gminy Kosakowo w Tenisie Stołowym
22 kwietnia 2013 19:19 - Piotr Łukaszewski [160]
fot: Adam Schröder
W minioną niedzielę 21 kwietnia w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Mostach odbyła się III i zarazem ostatnia runda Wiosennych Mistrzostw Gminy Kosakowo w Tenisie Stołowym.. Zawodnicy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe: do 13 lat, do 20 lat, do 40 lat oraz 41 lat i więcej. Najlepsi ze swoich kategorii wiekowych walczyli także o punkty do klasyfikacji generalnej całego turnieju. Pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe dla najlepszym zawodnikom wręczał Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik.

Klasyfikacja generalna
1. Artur Drzymalski 24 pkt
2. Ireneusz Kalinowski 21 pkt
3. Sebastian Korab 17 pkt
4. Stanisław Brylowski 14 pkt
5. Marcin Urbański 13 pkt
6. Robert Chęciński 9 pkt
7. Piotr Grzybek 8 pkt
8. Artur Zioło 6 pkt
9. Jacek Brucki 5,5 pkt
10. Arkadiusz Litwin 5,5 pkt
11. Artur Rogalski 4 pkt
12. Jacek Wołczyński 2 pkt
13. Mirosław Sołtysiak
14. Adam Pieczyński
15. Jan Siemczuk
16. Wacław Brzozowski
17. Beata Dobrowolska
18. Marek Sołtysiak
19. Maciej Murawski
20. Daniel Wójcik
21. Karol Jakubowski
22. Józef Jakubowski, Marek Murawski

Klasyfikacja końcowa w kategorii 41 lat i więcej
1. Artur Drzymalski 34 pkt
2. Stanisław Brylowski 30 pkt
3. Robert Chęciński 18 pkt
4. Artur Zioło 15 pkt
5. Jacek Brucki 15 pkt
6. Jacek Wołczyński 4 pkt
7. Mirosław Sołtysiak
8. Adam Pieczyński
9. Jan Siemczuk
10. Wacław Brzozowski
11. Beata Dobrowolska
12. Józef Jakubowski

Klasyfikacja końcowa w kategorii do 40 lat
1. Ireneusz Kalinowski 34 pkt
2. Sebastian Korab 26 pkt
3. Marcin Urbański 25 pkt
4. Piotr Grzybek 18 pkt
5. Artur Rogalski 12 pkt
6. Marek Sołtysiak
7. Maciej Murawski
8. Daniel Wójcik
9. Karol Jakubowski, Marek Murawski

Klasyfikacja końcowa w kategorii do 20 lat
1. Piotr Rogocki 34 pkt
2. Arkadiusz Litwin 28 pkt
3. Artur Szreder 28 pkt
4. Oskar Szreder 21 pkt
5. Wojciech Szreder 9 pkt
6. Kamil Kobalczyk 8 pkt
7. Kacper Kowalski 8 pkt

Klasyfikacja końcowa w kategorii do 13 lat
1. Marcel Brzozowski 36 pkt
2. Dominika Siemczuk 26 pkt
3. Marcin Smoła 20 pkt
4. Łukasz Siemczuk 18 pkt



info: Adam Schröder


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2022
0.37

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel