START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Cztery medale Pucharu Polski w kickboxingu dla Fight Zone
22 kwietnia 2013 18:33 - Piotr Łukaszewski [62]
fot: Rafał Karcz
W rozgrywanych w Pułtusku Mistrzostwach Polski w Kickboxingu wersji pointfighting oraz light contact, a także w Pucharze Polski kadetów młodszych, zawodnicy sekcji kickboxingu Fight Zone Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego wywalczyli cztery medale..

Klub z Wejherowa reprezentowało czworo zawodników w gronie kadetów młodszych - wszyscy wrócili z medalami. Złoty medal i Puchar Polski wywalczyły dziewczęta: Zuzanna Kalbarczyk (rocznik 2002) w wadze do 37 kg oraz Paulina Stenka (2000) w wadze +47 kg. Brązowe krążki wywalczyli chłopcy: Filip Stark (2000) oraz Oliwer Laskowski (2001), dzieląc się trzecim miejscem na podium w kategorii +47 kg. Każdy stoczył po dwie walki.

Cztery medale kadetów wystarczyły do tego, aby Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zostało sklasyfikowane w gronie seniorów i kadetów w klasyfikacji generalnej na wysokim siódmym miejscu, spośród 43 polskich klubów należących do Polskiego Związku Kickboxingu, które w tym dniu wzięły udział w rywalizacji.info: Rafał Karcz


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.27

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel