wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady

Powiększ zdjęcie
Mistrzowscy zapaśnicy z Luzina
13 marca 2013 18:13 - Piotr Łukaszewski [28]
fot: Piotr Klecha
W niedzielę 10 marca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w Koluchstylu i Ju-jitsu w grupach seniorów oraz dzieci. Zawodnicy z klubu GOSRiT Dohyo Luzino prowadzonego przez Rafała Freitaga i tym razem nie zawiedli, przywożąc ze sobą aż siedem medali, w tym dwa złote.

W kategorii seniorek, w wadze do 64 kg trzecie miejsce wywalczyła Natalia Januszewska. Wśród dzieci natomiast pierwsze miejsca zdobyli: Hubert Dorawa w wadze do 42 kg oraz Cezary Matszał w wadze do 48 kg. Medal srebrny wywalczyła Weronika Mutke w wadze do 42 kg, a trzy pozostałe brązowe medale należały do Izabeli Mutke, Artura Płotki i Łukasza Przybylskiego.

info: Piotr Klecha