START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  POZOSTAłE


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Aktywne Ferie w Helu
27 lutego 2013 18:02 - Piotr Łukaszewski [90]
fot: Norbert Górski
Tradycyjnie w okresie ferii zimowych Urząd Miasta Helu zorganizował cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży.. W okresie od 11-22 lutego przygotowany został urozmaicony program zajęć by w sposób aktywny dzieci i młodzież mogła spędzić wolny czas od nauki.

W Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne podczas których przeprowadzono konkursy sprawnościowe, gry i zabawy ruchowe. Konkursy rozgrywane były w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek w formie słodyczy, a dla najlepszych przygotowane były okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Piłkarski wielobój - klasy I-III szkoły podstawowej
1. Borys Ciesielski (33 pkt)
2. Patryk Mirończuk (13 pkt)
3. Kamil Kozłowski (11 pkt)

Piłkarski wielobój - klasy IV-VI szkoły podstawowej
1. Erwin Ciesielski (27 pkt)
2. Nikodem Zieliński (22 pkt)
3. Jan Walczak (17 pkt)

Piłkarski wielobój - gimnazjum i liceum
1. Piotr Bona (125 pkt)
2. Tomasz Nowak (120 pkt)
3. Krystian Kozłowski (83 pkt)

Mistrz rzutów osobistych - klasy IV-VI szkoły podstawowej
1. Kacper Kozłowski (7 pkt)
2. Wiktor Strzeżek (5 pkt)
3. Jakub Bobrowski (4 pkt)

Mistrz rzutów osobistych - gimnazjum i liceum
1. Grzegorz Michniewicz (4 pkt)
2. Piotr Bona (3 pkt)
3. Małgorzata Czubak (2 pkt)

Trójbój wytrzymałościowy dziewcząt - klasy IV-VI szkoły podstawowej
1. Katarzyna Kwiecień (43 pkt)
2. Małgorzata Czubak (34 pkt)
3. Katarzyna Muża (18 pkt)

Pięciobój wytrzymałościowy chłopców - klasy IV-VI szkoły podstawowej
1. Marcin Godlewski (110 pkt)
2. Erwin Ciesielski (70 pkt)
3. Wiktor Strzeżek (58 pkt)

Pięciobój wytrzymałościowy chłopców - gimnazjum i liceum
1. Alexander Romero (279 pkt)
2. Krystian Dzikowski (160 pkt)
3. Marcin Bona (157 pkt)

Wielobój tenisa ziemnego - klasy IV-VI szkoły podstawowej
1. Marcin Godlewski (24 pkt)
2. Jakub Bobrowski (23 pkt)
3. Kacper Kozłowski (15 pkt)

Wielobój tenisa ziemnego - gimnazjum i liceum
1. Piotr Bona (21 pkt)
2. Kamila Boszke (17 pkt)
3. Grzegorz Michniewicz (14 pkt)

Wielobój badmintona - klasy IV-VI szkoły podstawowej
1. Wiktor Strzeżek (32 pkt)
2. Filip Ziętara (24 pkt)
3. Bartosz Mocarski (17 pkt)

Wielobój badmintona - gimnazjum i liceum
1. Piotr Bona (18 pkt)
2. Sebastian Godlewski (15 pkt)
3. Tomasz Nowak (14 pkt)

Wielobój tenisa stołowego - klasy IV-VI szkoły podstawowej
1. Filip Ziętara (50 pkt)
2. Jakub Bobrowski (45 pkt)
3. Katarzyna Chroń (44 pkt)

Wielobój tenisa stołowego - gimnazjum i liceum
1. Tomasz Nowak
2. Piotr Bona
3. Gracjan Skwarliński



info: Norbert Górski


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.25

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel