START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POZOSTAłE


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
IV turniej Puckiej Ligi Baśki w Białogórze
26 października 2012 08:56 - Patrycja Kos [35]
fot: Henryk Radtke
Dnia 20 października w Białogórze w pensjonacie Ela odbył się czwarty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2012/2013. W turnieju wzięło udział 104 zawodników z 19 drużyn..

Turniej zakończył się zwycięstwem najstarszego uczestnika Puckiej Ligi Baśki Mieczysława Balewskiego (Fox Gdynia) przed Kazimierzem Rohde (Gran Krokowa) oraz Wacławem Bałachowskim (Kaszubska Baśka Puck). Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) zajmując dziewiąte miejsce w klasyfikacji ogólnej. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Gran Krokowa przed drużyną Fox Gdynia oraz ekipą Kłos I Werblinia. Dziesięciu najlepszych zawodników - trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety, cztery najlepsze drużyny, najmłodszy uczestnik, którym był Adam Brzozowsk oraz najwyżej sklasyfikowany zawodnik z Gminy Krokowa - Kazimierz Rohde, zostali uhonorowani pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej IV turnieju
1. Mieczysław Balewski (Fox Gdynia)
2. Kazimierz Rohde (Gran Krokowa)
3. Wacław Bałachowski (Kaszubska Baśka Puck)
4. Antoni Bigott (Emeryci Mrzezino)
5. Tadeusz Kański (Puma Darzlubie)
6. Zenon Muttka (indywidualnie)
7. Józef Białk (Sokół Strzelno)
8. Józef Dettlaff (Brzozaki Mechowo)
9. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) 
10. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa)
1. Mieczysław Balewski (Fox Gdynia)
2. Kazimierz Rohde (Gran Krokowa)
3. Wacław Bałachowski (Kaszubska Baśka Puck)
4. Antoni Bigott (Emeryci Mrzezino)
5. Tadeusz Kański (Puma Darzlubie)

Czołówka klasyfikacji drużynowej IV turnieju
1. Gran Krokowa 355 pkt
2. Fox Gdynia 312 pkt
3. Kłos I Werblinia 312 pkt
4. Brzozaki Mechowo 293 pkt
5. Sokół Strzelno 201 pkt
6. Kaszubska Baśka Puck 189 pkt
7. Puma Darzlubie 179 pkt
8. Huragan Smolno 179 pkt
9. Emeryci Mrzezino 142 pkt
10. Rekowianie Rekowo 72 pkt

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po IV turniejach
1. Mieczysław Balewski (Fox Gdynia)
2. Kazimierz Rohde (Gran Krokowa)
3. Sylwester Dettlaff (O.S.P. Mrzezino)
4. Kazimierz Jeske (Kaszubska Baśka Puck)
5. Antoni Goyka (Emeryci Mrzezino) 
6. Jan Derc (OSP Łebcz)
7. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa)
8. Zbigniew Drzeżdżon (Kontra Radoszewo)
9. Józef Białk (Sokół Strzelno)
10. Henryk Szopa (Sokół Strzelno)
11. Władysław Patok (Rekowianie Rekowo)
12. Bogusław Rost (Puma Darzlubie)
13. Jerzy Borkowski (Kaszubska Baśka Puck)
14. Tadeusz Kański (Puma Darzlubie)
15. Stanisław Jurkiewicz (Pianka Gdynia)

Czołówka klasyfikacji drużynowej po IV turniejach
1. Kaszubska Baśka Puck 435 pkt
2. Gran Krokowa 435 pkt
3. Kłos I Werblinia 405 pkt
4. Fox Gdynia 385 pkt
5. OSP Łebcz 375 pkt
6. Brzozaki Mechowo 365 pkt
7. Emeryci Mrzezino 325 pkt
8. Sokół Strzelno 315 pkt
9. Huragan Smolno 315 pkt
10. Puma Darzlubie 295 pkt



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.83

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel