START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SPORTY SIłOWE


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Judo - początek jesieni na matach
05 października 2012 15:44 - Patrycja Kos [55]
fot: Michał Kaczmarek
Po letniej przerwie rozpoczął się jesienny sezon walki o tytuły i klasyfikacje do kadr w roku 2012. Pomorscy judocy walczyli na matach w kraju i za granicą, z różnym powodzeniem..

Mistrzostwa Europy Juniorów w Porec (Chorwacja)
1. Damian Szwarnowiecki (Gwardia Wrocław)
3. Karolina Pieńkowska (AZS UW Warszawa)

Puchar Europy Seniorów Tampere (Finlandia)
1. Grzegorz Lewiński (AON Warszawa)
1. Piotr Kurkiewicz (UKS Ryś Warszawa)
2. Jakub Zarzeczny (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Joanna Jaworska (AZS AWFiS Gdańsk)
3. Joanna Witkowska (Akademia Judo Poznań)
5. Karolina Tałach (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
5. Damian Nasiadko (SGKS Wybrzeże Gdańsk)

Puchar Świata Seniorów Rzym (Włochy)
3. Ewa Konieczny (GKS Czarni Bytom)
3. Piotr Kurkiewicz (UKS Ryś Warszawa)
7. Katarzyna Furmanek (AZS AWFiS Gdańsk)
7. Damian Nasiadko (SGKS Wybrzeże Gdańsk)

Na warszawskim Torwarze na ośmiu matach odbył się największy w kraju turniej XIV Warsaw Judo Open z udziałem 1107 zawodniczek i zawodników w trzech kategoriach wiekowych: U14, U16 i U19.

Klasyfikacja końcowa reprezentantów Pomorza
Kategoria do lat 14
1. Anna Kamińska (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
1. Rafał Kulej (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Aleksandra Butlewska (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Zuzanna Urban (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
5. Alicja Dudek (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
7. Sandra Bill (STS Gryf 3 Słupsk)
1. Julia Jaśkiewicz (UKS Conrad Gdańsk)
3. Anna Nazaruk (STS Gryf 3 Słupsk)

Kategoria do lat 16
2. Anita Formela (GKS Żukowo)
1. Adrian Babiński (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Tomasz Błoński (STS Gryf 3 Słupsk)
5. Jędrzej Stecki (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
3. Jakub Konecki (STS Gryf 3 Słupsk)
7. Miłosz Pozański (UKS Opty Gdynia)

Kategoria do lat 19
3. Artur Babiński (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
2. Michał Dudek (SGKS Wybrzeże Gdańsk)
2. Magdalena Miller (AZS AWFiS Gdańsk)
7. Anna Cholewińska (UKS Conrad Gdańsk)
5. Anna Isenko (AZS AWFiS Gdańsk)
2. Aleksandra Jabłońska (AZS AWFiS Gdańsk)
2. Barbara Lichońska (AZS AWFiS Gdańsk)



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.31

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel