START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KOLARSTWO


Wydarzenia
 
Medio zdominowane przez BSA Pro Tour
24 września 2012 15:49 - Patrycja Kos [24]
Podczas finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie Michał Ziułek i Artur Miazga reprezentujący barwy BSA Pro Tour wjechali razem na metę dystansu Medio trzymając się za ręce..

Walka o zwycięstwo na dystansie Medio, który liczył 70 kilometrów, rozegrała się pomiędzy dwoma duetami. Zwycięzcami zostali Michał Ziułek i Artur Miazga z BSA Pro Tour pokonując Bartosza Kołodziejczyka i Tadeusza Korzeniewskiego z Corratec Team. Choć zawodnicy BSA Pro Tour wjechali razem na metę to zdecydowali, że zwycięzcą zostanie Michał. - Dzisiaj Michał musi być pierwszy. w Lublinie również udało nam się tak wjechać i wtedy ja wygrałem - powiedział Artur Miazga. Zwycięzca dodał - Skoro Artur tak mówi, to z miłą chęcią przyjmę tę wygraną.

Wśród ponad 150 startujących na dystansie Medio wystartowało kilkanaście pań. Najlepsza okazała się Elżbieta Wydrowska z PTU Eclipse BikeTires.pl. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Pakulska z Renault ECO 2 Team, a trzecie - Marta Bazańska z BSA Pro Tour.info: Biuro Prasowe Lang Team


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.3

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel