START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  żEGLARSTWO


Wydarzenia
 
Żeglarstwo na OOM Małopolska 2012
21 sierpnia 2012 14:28 - Patrycja Kos [76]
W dniach od 12 do 18 sierpnia na wodach Jeziora Czorsztyńskiego we Frydmanie odbyły się ostatnie konkurencje w ramach XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich - Małopolska 2012.. Wyścigi żeglarskie rozgrywane były w klasach Optymist oraz Cadet. Łącznie zawodnicy rywalizowali w ośmiu wyścigach.

Klasyfikacja chłopców w kl. Optymist
1. Adam Głogowski (YK Stal Gdynia)
2. Marcin Urbański (CHKŻ Chojnice)
3. Marcel Marciniak (AZS OŚ Poznań)
4. Damian Kosmalski (CHKŻ Chojnice)
5. Kajetan Jabłoński (YK Stal Gdynia)
6. Michał Sawicki (YK Stal Gdynia)
7. Mikołaj Staniul (YK Polski Gdynia)
8. Bartosz Wałczyk (CHKŻ Chojnice)
12. Mikołaj Jaworski (YK Polski Gdynia)
14. Seweryn Łangowski (LKS Chzrzykowy)
16. Wiktor Kamiński (YK Polski Gdynia)
18. Mateusz Ciechowski (CHKŻ Chojnice)
26. Michał Pilarczyk (CKHŻ Chojnice)
30. Mikołaj Chłopek (YK Stal Gdynia)
31. Dominik Wojtoniak (YK Stal Gdynia)
32. Mateusz Kasprowicz (JK Opty Ustka)
33. Szymon bartkowski (CKHŻ Chojnice)
35. Kacper Mazurek (CKHŻ Chojnice)
38. Krzysztof Karsznia (KS Zatoka Puck)
39. Mieszko Niewiarowski (YK Stal Gdynia)
42. Jakub lipiński (CKHŻ Chojnice)
43. Mateusz Kruczyński (UKS Opti CWM Gdynia)
44. Mikołaj Bartkowski (CKHŻ Chojnice)
48. Mateusz Kwiatkowski (KS Zatoka Puck)
49. Sebastian Mazurek (CKHŻ Chojnice)
50. Jakub Kopeć (UKS Opti CWM Gdynia)
52. Jan Gralak (UKS Opti CWM Gdynia)
55. Jakub Domagała (CKHŻ Chojnice)

Klasyfikacja dziewcząt w kl. Optymist
1. Julia Szmit (UKŻR Niegocin Giżycko)
2. Lidia Bochan (KS Baza Mrągowo)
3. Aleksandra Jędryczka (YK Stal Gdynia)
4. Karolina Knapik (CKHŻ Chojnice)
6. Karolina Mikulec (YK Stal Gdynia)
8. Katarzyna Karsznia (KS Zatoka Puck)
11. Agnieszka Urbaś (YK Polski Gdynia)
12. Hanna dzik (YK Polski Gdynia)
14. Aleksandra Malzacka (YK Polski Gdynia)
20. Kinga Brzoska (KS Zatoka Puck)
25. Marta Weiss (YK Polski Gdynia)
28. Natalia Kozykalewicz (CKHŻ Chojnice)
31. Dominika Bohdzieweicz (UKS Opti CWM Gdynia)
35. Weronika Janowska (UKS Opti CWM Gdynia)

Klasyfikacja klubowa
1. CKHŻ Chojnice
1. KS Baza Mrągowo
3. MKS Dwójka Warszawa
6. YK Stal Gdynia
6. SKŻ Hestia Sopot
13. MKŻ Arka Gdynia
13. YK Polski Gdynia
17. UKS Hals Sopot
18. Gdański KŻ Gdańsk
21. KS Zatoka Puck
26. LKS Chażykowy
43. UKS Kałębie Osiek
43. UKS Opti CWM Gdynia
49. JK Opty Ustka
56. AZS AWFiS Gdańsk

Czołówka wojewódzka
1. pomorskie
2. warmińsko-mazurskie
3. mazowieckie



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.33

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel