START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  żEGLARSTWO


Wydarzenia
 
Żeglarstwo na OOM Małopolska 2012
06 sierpnia 2012 15:42 - Patrycja Kos [151]
W dniach od 28 lipca do 1 sierpnia na wodach Zatoki Puckiej rozegrano trzy żeglarskie konkurencje w ramach XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich - Małopolska 2012.. Wyścigi rozgrywane były w klasach Laser 4.7, Techno 293 oraz L'Equipe.

Konkurencje żeglarskie Optymist i Cadet odbędą się na Jeziorze Czorsztyńskim we Frydmanie, Będą to ostatnie konkurencje tej Olimpiady.

Laser 4,7 dziewczęta 15 lat
1. Magdalena Kwaśna (ChKŻ Chojnice)
2. Agnieszka Dubiel (TS Kuźnia Rybnik)
3. Natalia Stawińska (MKS Dwójka Warszawa)

Laser 4,7 dziewczęta 17 lat
1. Julia Stefaniak (TS Kuźnia Rybnik)
2. Zofia Przygórzewska (AZS OS Poznań)
3. Małgorzta Pawlak (ŻMKS Poznań)
4. Klaudia Kuczys (MKŻ Arka Gdynia)
18. Aleksandra Ostręga (YK Stal Gdynia)

Laser 4,7 chłopcy 15 lat
1. Jakub Olejnik (SEJK Pogo Szczecin)
2. Cyprian Błaszczyk (KS Kunia Rybnik)
3. Wojciech Lipke (ChKŻ Chojnice)
11. Alek Czubachowski (KS Zatoka Puck)
13. Miłosz Kobusiński (MKŻ Arka Gdynia
14. Kacper Łukaszewicz (MKŻ Arka Gdynia)

Laser 4,7 chłopcy 17 lat
1. Mateusz Kuder (UKS FIR Warszawa)
2. Jakub Roałoń (UKS FIR Warszawa)
3. Cyprian Kowalczyk (UKS FIR Warszawa)
4. Maciej Sapiejka (MKŻ Arka Gdynia)
5. Adrian Raczkowski (MKŻ Arka Gdynia)
8. Mikołaj Kowalski KS Żatoka Puck)
10. Mateusz Maliński (MKŻ Arka Gdynia)
13. Marcin Pilarczyk (ChKŻ Chojnice)
21. Piotr Bela (MKŻ Arka Gdynia)

L'Equipe
1. Michał Rola-Janicki, Mateusz Niemyjski (KS Spójnia Warszawa)
2. Julia Obuchowicz, Paweł Krysiak (KS Spójnia Warszawa)
3. Sandra Papka, Martyna Zielińska (LKS Charzykowy)
10. Bartłomiej Wodyński, Filip Szlendak (AZS AWFiS Gdańsk)
11. Adrian Bieliński, Zuzanna Perkowska (AZS AWFiS Gdańsk)

Techno 293, dziewczęta
1. Zuzanna Czuryło (AZS Poznań)
2. Martyna Mossakowska (UKS Hals Sopot)
3. Klaudia Szablińska (Baza Mrągowo)
4. Dorota Sarol (GKŻ Gdańsk)
6. Maria Tarnowska (SKŻ Hestia) Sopot
12. Oliwia Caspari (SKŻ Hestia Sopot)
14. Klaudia Szymków (GKŻ Gdańsk)
15. Maria Ratkowska (SKŻ Hestia Sopot)
16. Aleksandra Łukaszewicz (UKS Hals Sopot)
17. Zuzanna Ziemkiewicz (GKŻ Gdańsk)
18. Aleksandra Szczęch (SKŻ Hestia Sopot)
19. Joanna Szczęch (SKŻ Hestia Sopot)

Techno 293, chłopcy
1. Adam Sosnowski (SKŻ Hestia Sopot)
2. Radosław Furmański (DKŻ Dobrzyń)
3. Maciej Kluczyński (DKŻ Dobrzyń)
5. Piotr Sarol (GKŻ Gdańsk)
6. Krzysztof Miedzierski (GKŻ Gdańsk)
7. Marcin Komar (SKŻ Hestia Sopot)
8. Mateusz Grochowski (UKS Hals Sopot)
9. Ignacy Ratke (SKŻ Hestia Sopot)
11. Karol Waluszewski (SKŻ Hestia Sopot)
12. Michał Zych (SKŻ Hestia Sopot)
13. Krystian Mielke (UKS Kłębie Osiek)
14. Filip Pawłowski (SKŻ Hestia Sopot)
15. Marcin Pawłowski (UKS Hals Sopot)
17. Marcel Jagniewski (UKS Hals Sopot)
18. Dominik Ortyl (SKŻ Hestia Sopot)
19. Mateusz Golmont (UKS Hals Sopot)
20. Michał Korybalski (SKŻ Hestia Sopot)
21. Marcin Grzenia (SKŻ Hestia Sopot)
22. Jan Rościszewski (SKŻ Hestia Sopot)
25. Mikołaj Mańkucki (GKŻ Gdańsk)
26. Michał Mańska (UKS Kłębie Osiek)
28. Michał Sekuła (SKŻ Hestia Sopot)
31. Michał Lewiński (UKS Hals Sopot)
33. Bartłomiej Kapusta (SKŻ Hestia Sopot)
34. Mateusz Kraśniewski (GKŻ Gdańsk)
36. Sebastian Gozłowski (GKŻ Gdańsk)
37. Piotr Zenckowski (SKŻ Hestia Sopot)



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.29

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel