START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  PłYWANIE


Wydarzenia
 
Pływanie na OOM Małopolska 2012
26 lipca 2012 12:30 - Piotr Łukaszewski [115]
Kryta Pływalnia MOSiR w Oświęcimiu gościła finalistów XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2012 w pływaniu. Przez trzy dni na basenie rywalizowały juniorki i juniorzy.

50 m stylem dowolnym kobiet
14. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

50 m stylem dowolnym mężczyzn
15. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)
47. Robert Szołoch (MOSiR Sopot)

50 m stylem klasycznym mężczyzn
8. Adrian Brodnicki (MKS Sambor Tczew)

50 m stylem motylkowym kobiet
15. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)
16. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)
17. Pamela Rybicka (MTS Kwidzyn)
31. Kamila Lewandowska (AZS AWFiS Gdańsk)

50 m stylem motylkowym mężczyzn
13. Robert Szołoch (MOSiR Sopot)
25. Bartłomiej Kurek (UKS 8 Starogard Gdański)
26. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

50 m stylem grzbietowym kobiet
10. Pamela Rybicka (MTS Kwidzyn)

50 m stylem grzbietowym mężczyzn
4. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem dowolnym kobiet
8. Klaudia Lewandowska (AZS AWFiS Gdańsk)
23. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem dowolnym mężczyzn
30. Bartłomiej Kurek (UKS 8 Starogard Gdański)

100 m stylem grzbietowym kobiet
12. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)

100 m stylem grzbietowym mężczyzn
6. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem klasycznym mężczyzn
7. Adrian Brodnicki (MKS Sambor Tczew)

100 m stylem motylkowym kobiet
13. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)
19. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem motylkowym mężczyzn
8. Robert Szołoch (MOKS i R Sopot)
18. Bartłomiej Kurek (UKS 8 Starogard Gdański)

200 m stylem klasycznym mężczyzn
2. Adrian Brodnicki (MKS Sambor Tczew)

200 m stylem dowolnym kobiet
7. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)
18. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

200 m stylem motylkowym mężczyzn
10. Robert Szołoch (MOSiR Sopot)

200 m stylem grzbietowym mężczyzn
5. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

Klasyfikacja klubowa
1. WKS Śląsk Wrocław
2. MKP Szczecin
3. AZS AWF Katowice
27. TP Skalar Słupsk
28. MKS Sambor Tczew
41. AZS AWFiS Gdańsk
46. MOSiR Sopot

Klasyfikacja wojewódzka
1. dolnośląskie
2. zachodniopomorskie
3. lubelskie
14. pomorskie



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.34

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel