START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  żEGLARSTWO


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
I Regaty Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych Powiatu Puckiego
28 czerwca 2012 13:48 - Piotr Łukaszewski [121]
fot: POSM Puck
Dnia 22 czerwca na akwenie Zatoki Puckiej zorganizowano I Powiatowe Regaty Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych w Klasie Puck o Puchar Prezesa Firmy Konsal.. W regatach wystartowało 10 załóg ze szkół Ponadgimnazjalnych oraz 7 ze szkół Gimnazjalnych - w sumie ok 70 uczestników.

Klasyfikacja końcowa szkół gimnazjalnych
1. Gimnazjum Żelistrzewo: Anna Rabenda, Maciej Wincewicz, Piotr Gawrowski, Ludwik Petik (opiekun)
2. Gimnazjum Żelistrzewo: Anna Kanikowska, Daria Hildebrandt, Oliwia Zawadowska, Marta Borkowska (opiekun)
3. Niepubliczne Gimnazjum Puck: Alek Czubachowski, Dominika Grzenkowicz, Margareta Petit, Anna Parchem, Andrzej Molenda (opiekun)
4. Niepubliczne Gimnazjum Puck: Miłosz Zboiński, Dariusz Sojka, Bartosz Hirsz, Renata Łęgowska (opiekun)
5. Gimnazjum Darzlubie: Bartosz Dettlaff, Filip Kolp, Adrian Maciszka, Bartłomiej Rathnaw (opiekun)
6. Niepubliczne Gimnazjum Puck: Maciej Konkol, Anna Wresse, Marta Baranowska, Joanna Łuczak (opiekun)
PK Gimnazjum Mrzezino i Darzlubie: Maciej Kendziorski, Oskar Miotk, Maciej Bieszke, Ireneusz Czarnecki (opiekun)

Klasyfikacja końcowa szkół ponadgimnazjalnych
1. ZSP Rzucewo: Patryk Specht, Arek Busz, Michalina Rogała, Janusz Kuliński (opiekun)
2. I LO Puck: Roksana Marzeion, Marcel Kleba, Alicja Roeske, Piotr Czaja (opiekun)
3. I LO Puck: Martyna Zasadowska, Wiktoria Justa, Aleksandra Pacynko, Andrzej Radziejewski (opiekun)
4. ZSP Rzucewo: Bartosz Semmerling, Jessica Gaffka, Aleksandra Wolszon, Andrzej Zieliński (opiekun)
5. ZSP Rzucewo: Patrycja Osińska, Eliza Hantke, Laura Markowska, Zygmunt Borkowski (opiekun)
6. I LO Puck: Sebastian Mudlaff, Artur Dampc, Dariusz Busz, Katarzyna Jachmikowska (opiekun)
7. ZSP Kłanino: Adrian Ignaciuk, Władysław Konkol, Szymon Lis, Mariusz Mischkowski (opiekun)
8. ZSP Rzucewo: Małgorzata Czarnowska, Bartek Hallman, Mariusz Okrój, Grzegorz Pałucki (opiekun)
9. ZSP Puck: Patryk Głowienka, Katarzyna Baranowska, Krzysztof Karsznic, Dariusz Kniter (opiekun)
10. I LO Puck: Przemysław Kornak, Mariusz Szymański, Krzysztof Laddach, Magdalena Nowak (opiekun)

Na zakończenie regat zaproszeni goście oraz dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczyli pierwszym trzem drużynom pamiątkowe puchary i dyplomy.



info: POSM Puck


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.31

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel